"Obsesja Eve" – zobaczcie zwiastun finałowego sezonu. Eve szuka miłości, a Villanelle odnajduje Boga

"Obsesja Eve" (Fot. BBC America)

Już w tym miesiącu "Obsesja Eve" powróci po raz ostatni. Historia Eve i Villanelle zbliża się do swojego finału, a w sieci właśnie pojawił się zwiastun.

Po czterech sezonach "Obsesja Eve" dobiega końca – w sieci pojawiły się już fotki promocyjne, a teraz otrzymaliśmy zwiastun. Wszystko wskazuje na to, że wielkie zmiany czekają – przynajmniej na początku – zarówno Eve (Sandra Oh), jak i Villanelle (Jodie Comer). W Polsce dwa pierwsze odcinki trafią 27 lutego na HBO Go.

Obsesja Eve sezon 4 – zobaczcie zwiastun 

Jak widzimy w zwiastunie, obie bohaterki poszły do przodu po tym, co wydarzyło się między nimi w 3. sezonie. Villanelle najwyraźniej odnalazła Boga i uczęszcza na terapię. "Wczoraj wieczorem zabiłam dwie osoby po tym, jak naprawdę mocno starałam się tego nie zrobić" – oznajmia w pewnym momencie. "To nie za dobrze" – odpowiada terapeuta. Eve tymczasem uprawia szybki seks z tajemniczym nieznajomym. Widzimy też ponowne spotkanie obu pań gdzieś w okolicach akwarium i dalszy rozwój ich pokręconej relacji w charakterystycznym dla nich stylu.

Zgodnie z oficjalnym opisem, w 4. sezonie "Obsesji Eve" wszystkie trzy bohaterki serialu – Eve, Villanelle i Carolyn (Fiona Shaw) – są już w zupełnie innych miejscach w życiu. Po wymianie zdań pomiędzy Eve i Villanelle na moście, Eve wyrusza na misję z pragnieniem zemsty, podczas gdy Villanelle znajduje dla siebie zupełnie nową społeczność, próbując udowodnić, że nie jest "potworem".

Z kolei Carolyn po zabiciu Paula robi wszystko, aby kontynuować pościg za Dwunastką i osobą, która zleciła zabójstwo Kenny'ego. Podążając za bohaterkami, z których każda jest napędzana przez pasję, zemstę i obsesję, 4. sezon "Obsesji Eve" będzie zmierzać do chaotycznego, pełnego niuansów i wspaniałego finału serii.

Camille Cotton, która wciela się w postać Hélène z Dwunastki, awansowała do regularnej obsady. W 4. sezonie zobaczymy również Anjanę Vasan ("We Are Lady Parts) w roli zabójczyni w trakcie szkolenia. Tradycyjnie zmieniła się showrunnerka – Laura Neal ("Sex Education", "Secret Diary of a Call Girl") zastąpiła Suzanne Heathcote ("Fear the Walking Dead"), która tworzyła 3. sezon.

Obsesja Eve sezon 4 – premiera 27 lutego na HBO Go

REKLAMA