Renée Zellweger jako morderczyni w "The Thing About Pam" – zobaczcie zwiastun serialu true crime od NBC

"The Thing About Pam" (Fot. NBC)

Oparty na historii prawdziwej zbrodni miniserial "The Thing About Pam" doczekał się pierwszej zapowiedzi. Zobaczcie, jak Renée Zellweger prezentuje się w roli morderczyni.

"The Thing About Pam" to miniserial true crime od NBC, który przedstawi prawdziwą historię morderstwa Betsy Farii z 2011 roku. Zobaczymy sześć odcinków, a premiera w USA zaplanowana jest na 8 marca.

Renée Zellweger w zwiastunie The Thing About Pam

Renée Zellweger ("Dziennik Bridget Jones") zobaczymy w roli morderczyni Pameli Hupp. Serial opowie o morderstwie, którego ofiarą padła Besty Faria (Katy Mixon, "American Housewife"). Początkowo o zbrodnię oskarżony był jej mąż Russ (Glenn Fleshler "Billions"), który cały czas utrzymywał, że jest niewinny. I rzeczywiście, wyrok został unieważniony, a śmierć Betsy uruchomiła łańcuch wydarzeń, który ujawnił diaboliczny plan z udziałem Hupp.

W serialu wystąpią także m.in. Josh Dushmel ("Dziedzictwo Jowisza") jako obrońca Russa, Joel Schwartz, oraz Judy Greer ("Married") w roli byłej prokuratorki hrabstwa Lincoln, Leah Askey.

Początkowo showrunnerką serialu miała być Jessika Borsiczky ("UnREAL: Telewizja kłamie"), ale odeszła z powodu różnic w podejściu artystycznym. Zastąpiła ją Jenny Klein, producentka "Wiedźmina" i współautorka hitu "Grosza daj wiedźminowi". Zellweger poza graniem głównej roli, należała także do zespołu producentów wykonawczych. Na obecną chwilę nie wiadomo, kiedy serial będzie dostępny w Polsce.

The Thing About Pam – premiera 8 marca w USA

REKLAMA