Jakie seriale obejrzymy w najbliższym tygodniu? "Kim jest Anna?", "Genialna przyjaciółka" i inne premiery

"Kim jest Anna?" (Fot. Netflix)

Przed nami takie premiery seriali, jak "Kim jest Anna?", nowa "Genialna przyjaciółka" czy 3. sezon "Kontroli". Jakie jeszcze nowości będą w tym tygodniu?

Najbliższy tydzień w serialach zacznie się od premiery 3. sezonu "Genialnej przyjaciółki" na HBO GO. Kolejne premiery to m.in. "Kontrola", "Rozczarowani", "Kim jest Anna?", serial Amazona "With Love" i 2. sezon francuskiego "Validé".

Genialna przyjaciółka (sezon 3) – 7 lutego na HBO GO

Jakie jeszcze życiowe komplikacje czekają Lilę (Gaia Girace) i Elenę (Margherita Mazzucco)? "Genialna przyjaciółka" już jutro powraca z nowymi odcinkami. 3. sezon serialu współtworzonego przez HBO oparty jest "Historii ucieczki", trzeciej książce z cyklu Eleny Ferrante.

Kontrola (sezon 3) – 10 lutego na Playerze

"Kontrola" wraca z 6-odcinkowym 3. sezonem. Majka (Ewelina Pankowska) i Natalia (Adrianna Chlebicka) spotykają się ponownie po miesiącach rozstania. I kiedy wydawać by się mogło, że nic już nie może stanąć im na drodze, ich życie wywraca się do góry nogami. Decyzja o posiadaniu dziecka powinna być przemyślana, jednak tego czasu w przypadku Majki i Natalii zabrakło. Czy uczucie, które je połączyło jest na tyle silne, by przejść przez trudniejszy czas razem?

Kim jest Anna? (nowość) – 11 lutego na Netfliksie

"Kim jest Anna?" to 10-odcinkowa produkcja Shondy Rhimes, która opowie nieprawdopodobną, ale prawdziwą historię oszustki Anny Delvey (Julia Garner, "Ozark"). Młoda kobieta, przedstawiająca się jako dziedziczka z Niemiec, wkręciła się do śmietanki towarzyskiej Nowego Jorku, by następnie okraść nowych znajomych. W obsadzie są także m.in. Anna Chlumsky ("Veep"), Katie Lowes ("Skandal"), Jeffy Perry ("Skandal") i Laverne Cox ("Orange Is the New Black").

With Love (nowość) – 11 lutego na Prime Video

W tym tygodniu dotrze też do Polski "With Love", nowy serial Glorii Calderón Kellett, współtwórczyni "One Day at a Time". Poznamy w nim rodzeństwo Diaz – Lily (Emeraude Toubia, "Shadowhunters") i Jorge Junior (Mark Indelicato, "Brzydula Betty") szukają miłości i celu w życiu, przecinając ścieżki z pozornie niepowiązanymi ze sobą ludźmi podczas świąt. Lily ponownie została singielką i znalazła się w środku miłosnego trójkąta. Z kolei Jorge podczas wigilijnej kolacji zamierza przedstawić rodzinie nowego chłopaka (Vincent Rodriguez III, "Crazy Ex-Girlfriend").

Validé (sezon 2) – 11 lutego na Canal+

"Validé" wraca z 2. sezonem, w którym zobaczymy, jak William (Saidou Camara) i Brahim (Brahim Bouhler) próbują wypromować kolejną gwiazdę – tym razem młodą dziewczynę. Nie jest to łatwe zadanie ponieważ jeszcze żadnej kobiecie nie udało się zaistnieć w świecie francuskiego rapu. Sara używająca pseudonimu "Lalpha", czyli "Chciwa", jest utalentowaną samotną matką. W miarę rozwoju wydarzeń, osiągającą coraz większą popularność raperkę również dogania jej mroczna przeszłość. Główną rolę gra znana na francuskiej scenie rapu Laetitia Kerfa. Jako twórca powraca Frank Gastambide. Cały sezon będzie dostępny 11 lutego od rana na Canal+ online. Emisja w telewizji w piątki wieczorem po trzy odcinki.

Pozostałe premiery seriali w tym tygodniu

· Starstruck (sezon 2) – premiera 7 lutego w UK, zwiastun tutaj

· Hierro (sezon 2) – premiera 7 lutego na Canal+ Seriale, zwiastun tutaj

· South Park (sezon 25) – premiera 7 lutego na Comedy Central, zwiastun tutaj

· Rozczarowani (sezon 4) – premiera 9 lutego na Netfliksie, zwiastun tutaj

· Fairview (nowość Comedy Central) – premiera 9 lutego w USA

· Dollface (sezon 2) – premiera 11 lutego w USA, zwiastun tutaj

· Toy Boy (sezon 2) – premiera 11 lutego na Netfliksie

· Planeta Singli. Osiem historii (odcinek 8) – premiera 13 lutego na Canal+

· Bel-Air (nowość Peacock) – premiera 13 lutego w USA, zwiastun tutaj

· Borgen (sezon 4) – premiera 13 lutego w Danii

REKLAMA