"Wspaniała pani Maisel" – zobaczcie zwiastun 4. sezonu. Midge zapowiada, że teraz to dopiero pójdzie na całość

"Wspaniała pani Maisel" (Fot. Amazon)

"Pie***yć to, jestem kobietą!" – oznajmia Midge w pełnym zwiastunie 4. sezonu "Wspaniałej pani Maisel". I zdecydowanie nie jest to jedyna kontrowersyjna rzecz, jaką mówi.

"Wiesz, co jest najlepsze, jeśli chodzi o mnie? Kiedy jestem sobą. Podczas każdego kolejnego występu będę mówić dokładnie to, co myślę" – mówi Midge (Rachel Brosnahan) lekko zszokowanej Susie (Alex Borstein) w pełnym zwiastunie 4. sezonu "Wspaniałej pani Maisel". A to tylko jeden ze znaków, że w nowych odcinkach komiczka pójdzie na całość i nikt jej już nie powstrzyma.

Wspaniała pani Maisel sezon 4 – zobaczcie zwiastun

W 4. sezonie serialu "Wspaniała pani Maisel" akcja przeniesie się do 1960 roku, kiedy to zmiany już wiszą w powietrzu. Chcąc udoskonalić się w komedii, Midge znajduje pracę, która daje jej całkowitą swobodą twórczą. Jej zaangażowanie w stand-up – a także miejsca, do których zabiera ją nowa praca – sprawia jednak, że pogłębia się przepaść pomiędzy nią a jej rodziną i przyjaciółmi.

Oprócz Brosnahan i Borstein w stałej obsadzie "Wspaniałej pani Maisel" dalej znajdują się Marin Hinkle i Tony Shalhoub jako rodzice Midge, a także Michael Zegen, Kevin Pollak i Caroline Aaron. Stephanie Hsu, która zadebiutowała gościnnie w zeszłym sezonie jako Mei Lin, dziewczyna Joela, również jeszcze pojawi się w serialu. Nie zabraknie też powrotu Luke'a Kirby'ego w roli Lenny'ego Bruce'a.

Wśród gwiazd gościnnych 4. sezonu "Wspaniałej pani Maisel" znajdują się Kelly Bishop ("Gilmore Girls"), Milo Ventimiglia ("Gilmore Girls"), Reid Scott ("Veep"), Kayli Carter ("Mrs. America"), Jason Ralph ("Magicy", prywatnie mąż Rachel Brosnahan), Jason Alexander ("Kroniki Seinfelda") i Gideon Glick ("The Detour"). Szczegóły wszystkich ról są na razie trzymane w tajemnicy.

"Wspaniała pani Maisel" ma liczyć osiem odcinków w 4. sezonie – w dniu premiery 18 lutego zobaczymy pierwsze dwa. Kolejne będą pojawiać się po dwa co tydzień.

Wspaniała pani Maisel – sezon 4 od 18 lutego na Prime Video

Wspaniała pani Maisel sezon 4 zwiastun

REKLAMA