"Rodzina Soprano" powraca w reklamie Chevroleta. Serialowa Meadow jedzie jak kiedyś jej tata w czołówce

Jamie-Lynn Sigler w reklamie Chevroleta

Jeśli zastanawialiście się, co teraz dzieje się z Meadow z "Rodziny Soprano", to zobaczcie reklamę Chevroleta z Super Bowl. Jamie-Lynn Sigler zapewnia, że to było świetne doświadczenie.

"Rodzina Soprano" zakończyła emisję w 2007 roku, ale serial wciąż wzbudza wśród fanów spore emocje. Twórca produkcji David Chase podpisał umowę z Warner Bros na projekty związane z franczyzą, a tymczasem w przerwie tegorocznego finału Super Bowl wyemitowano reklamę Chevroleta z Meadow i A.J.-em Soprano.

Rodzina Soprano – reklama Chevroleta z Super Bowl

W reklamie odtworzono kultową czołówkę serialu. Tym razem pałeczkę przejęło nowe pokolenie – za kierownicą usiadła Jamie-Lynn Sigler, serialowa Meadow, córka Tony'ego Soprano. W iście kinowym końcowym fragmencie bohaterka przytula swojego brata A.J.-a Soprano, w którego ponownie wcielił się Robert Iller.

W stworzenie reklamy zaangażowani byli twórca serialu David Chase oraz autor zdjęć do produkcji Phil Andrews. Jamie-Lynn Sigler w rozmowie z The Hollywood Reporter opowiedziała, jak to było wrócić do kultowej roli po tylu latach.

– "Rodzina Soprano" to wyjątkowe doświadczenie, w którym za każdym razem, gdy wydaje nam się, że to już ostatni raz, zawsze pojawia się coś innego. Kiedy dostałam telefon w sprawie tej reklamy, cała koncepcja miała doskonały sens: Chevrolet przedstawia zupełnie nowe Silverado EV. Chodzi o nową generację, którą reprezentują Meadow i A.J. Pomyślałam, że to genialny pomysł. A kiedy powiedzieli mi, że David Chase jest na pokładzie, a Phil Abraham będzie autorem zdjęć, to było coś wyjątkowego. Zrobienie tego było jak marzenie. Przez cały czas miałam dreszcze.

Aktorka przyznaje, że często zastanawia się, co Meadow mogłaby robić po tylu latach – czy przejęła rodzinny biznes?

– Grałam tę postać przez 10 lat i zawsze zastanawiałam się, jak to będzie, gdzie ona jest w swoim życiu. Od razu byłam w stanie ponownie się w nią wcielić. Pomimo całego jej buntu i całej tej frustracji, ona była córką swojego ojca. I jeśli ktokolwiek byłby w stanie rządzić biznesem w pewnym momencie, to na pewno byłaby to Meadow.

W zeszłym roku na ekrany kin trafił film "Wszyscy święci New Jarsey", opowiadający o losach młodego Tony'ego Soprano. Na jaw wyszły także problemy, jakie James Gandolfini sprawiał na planie – aktor  w czasie kręcenia serialu zmagał się z uzależnieniami, a producenci i szefowie stacji bali się o jego życie.

Rodzina Soprano jest dostępna w serwisie HBO GO

REKLAMA