Stado z "Teen Wolfa" powraca – ale nie ze wszystkimi. Kogo z obsady zobaczymy w filmie, a kto odmówił?

"Teen Wolf: Nastoletni wilkołak" (Fot. MTV)

Rozpoczęły się pracę nad filmową kontynuacją "Teen Wolfa" – jednak nie wszyscy członkowie obsady wezmą w nim udział. Sprawdźcie, kogo zobaczymy w filmie.

"Teen Wolf: Nastoletni wilkołak" to kultowy już serial młodzieżowy, który był emitowany w latach 2014-2017. Produkcja doczekała się sześciu sezonów i zgromadziła liczne grono fanów. Teraz stado powraca w filmowej kontynuacji, a w sieci właśnie pojawiły się wstępne informacje dotyczące obsady.

Teen Wolf – kto z obsady nie pojawi się w filmie?

Odpowiedzialny za produkcję Paramount+ podzielił się listą nazwisk z obsady filmu.  W głównej roli jako Scott McCall ponownie wystąpi Tyler Posey. Dla fanów Stilesa i Dereka mamy przykrą wiadomość – zarówno Dylan O'Brien, jak i Tyler Hoechlin ("Superman i Lois") prawdopodobnie nie pojawią się w pełnometrażowej kontynuacji. Zabrakło ich na udostępnionej liście, jednak Paramount+ podkreśliło, że kolejne nazwiska zostaną ogłoszone w najbliższym czasie.

teen wolf film obsada

"Teen Wolf: Nastoletni wilkołak" (Fot. MTV)

Nie zobaczymy także Arden Cho – początkowo aktorka miała ponownie wcielić się w Kirę, ale według Deadline zrezygnowała, gdy zaoferowano jej jedynie połowę kwoty, którą ma otrzymać pozostała trójka aktorek z głównej obsady.

Teen Wolf: Nastoletni wilkołak – obsada i opis filmu

W filmie pojawią się Holland Roden jako Lydia, Shelley Hennig jako Malia, Crystal Reed jako Allison Argent. Orny Adams jako trener Bobby Finstock,  Linden Ashby jako szeryf Noah Stilinski, JR Bourne w roli Chrisa Argena, Seth Gilliam jako dr Alan Deaton, Colton Haynes jako Jackson Whittemore, Ryan Kelley jako Jordan Parrish, Melissa Ponzio w roli Melissy McCall oraz Dylan Sprayberry jako Liam Dunbar.

Jak czytamy we wstępnym opisie, w filmie "Teen Wolf" zobaczymy, jak wraz z pełnią w Beacon Hills pojawia się przerażające zło. Scott McCall, który nie jest już nastolatkiem, ale nadal jest alfą, zbiera grupę sojuszników i przyjaciół, by stanąć do walki z najpotężniejszym wrogiem, z jakim przyszło im się zmierzyć.

teen wolf film obsada"

"Teen Wolf: Nastoletni wilkołak" (Fot. MTV)

Za sterami produkcji stanie twórca serialu, Jeff Davis. Pracuje on również nad serialem "Wolf Pack", opartym na książce Edo van Belkoma. Prezes i dyrektor generalny ViacomCBS Media Networks i MTV Entertainment Studios, Chris McCarthy nie ukrywa, że jest zachwycony nadchodzącymi projektami.

– "Teen Wolf" był globalnym fenomenem kulturowym, który zrodził jeden z największych i najbardziej lojalnych fandomów. Jesteśmy zachwyceni, że możemy współpracować z niesamowicie utalentowanym Jeffem Davisem, aby nagrodzić fanów, wznowić tę franczyzę dzięki oryginalnemu filmowi i pokazać nowy serial "Wolf Pack" w Paramount+ – powiedział.

Premiera filmu "Teen Wolf" planowana jest na ten rok. W Polsce film będzie prawdopodobnie dostępny na platformie SkyShowtime, która ma wejść na nasz rynek w tym roku.

Serial Teen Wolf jest dostępny na platformie Netflix

REKLAMA