"Downton Abbey: Nowa epoka" – zwiastun filmu. Sekrety, francuska wyprawa i hollywoodzka śmietanka

"Downton Abbey: Nowa epoka" (Fot. Focus Features)

Już w maju powrócimy do Downton Abbey. W "Nowej epoce" bohaterowie zmierzą się z ukrywanym przez lata sekretem oraz gośćmi z Hollywood. Zobaczcie zwiastun filmu!

"Downton Abbey" powróci z drugim filmem 20 maja tego roku. Ostatnio w sieci pojawił się plakat w stylu starego Hollywood, a teraz zaprezentowano kolejny zwiastun.

Downton Abbey: Nowa epoka – zwiastun filmu

"Czy wyglądam jakbym miała zrezygnować z willi na południu Francji?" – pyta Lady Violet (Maggie Smith) w nowym zwiastunie. W drugim filmie zatytułowanym "Nowa epoka" rodzina Crawleyów uda się podróż, po tym jak seniorka rodu w nietypowych okolicznościach odziedziczyła willę za granicą. Ale to tylko jedna z atrakcji.

Do ich rodzinnej posiadłości zawitają także goście z Hollywood – Hugh Dancy ("Hannibal") jako reżyser filmowy, Dominic West ("The Wire", "The Affair") w roli gwiazdy kina niemego, Laura Haddock ("White Lines") jako hollywoodzką aktorka, a także Nathalie Baye ("Gdzie jest mój agent?") i Jonathan Zacaï ("Niezatapialni"). Zwiastun sugeruje, że oprócz pocztówkowych widoków i hollywoodzkiego chaosu nie zabraknie tajemnic oraz problemów w osobistym życiu bohaterów.

W filmie "Downton Abbey: Nowa epoka" powróci oryginalna obsada "Downton Abbey", czyli Maggie Smith, Hugh Bonneville, Elizabeth McGovern, Michelle Dockery, Laura Carmichael, Jim Carter, Brendan Coyle, Joanne Froggatt, Kevin Doyle, Harry Hadden-Paton, Robert James-Collier, Allen Leech, Phyllis Logan, Sophie McShera, Tuppence Middleton, Lesley Nicol, Imelda Staunton i Penelope Wilton.

Scenarzystą "Nowej epoki" jest Julian Fellowes, twórca "Downton Abbey", a reżyserem Simon Curtis ("Mój tydzień z Marilyn").

Downton Abbey: Nowa epoka – premiera 20 maja 2022

REKLAMA