"Barry" powraca po prawie trzech latach przerwy – zdjęcia i data premiery 3. sezonu czarnej komedii HBO

"Barry" (Fot. HBO)

"Barry" to jeden z najbardziej wyczekiwanych serialowych powrotów 2022 roku. Kiedy premiera 3. sezonu i czego możemy się po nim spodziewać? Zobaczcie pierwsze zdjęcia.

"Barry" to jeden z tych seriali HBO, które zostały mocno dotknięte przez pandemię. Finał 2. sezonu oglądaliśmy w maju 2019 roku, a premierę 3. sezonu ogłoszono na 24 kwietnia 2022 roku w USA i dzień później w Polsce.

Barry sezon 3 – zdjęcia i spoilery z nowych odcinków

Podczas wczorajszej prezentacji HBO na TCA Press Tour nie tylko podana została data premiery nowego "Barry'ego" – pokazano także pierwsze zdjęcia i ujawniono trochę spoilerów. W 3. sezonie zobaczymy, jak Barry (Bill Hader) i inni bohaterowie starają się dokonywać właściwych wyborów – tylko czy to się dobrze skończy?.

Nowe odcinki przede wszystkim skupią się na samym Barrym, który desperacko próbuje pozostawić za sobą mroczną przeszłość i zamiast zabijania na zlecenie zająć się na poważnie aktorstwem. Ale oczywiście nie jest to takie proste – choć nasz bohater wyeliminował wiele zewnętrznych czynników, które pchały go w kierunku przemocy, wkrótce odkrywa, że nie były one jedyne. Co takiego jest w jego własnej psychice, co sprawiło, że w ogóle został zabójcą?

– 3. sezon, bardziej niż cokolwiek innego, pokazuje konsekwencje [zachowania Barry'ego]. Dzieje się jeszcze więcej złych rzeczy. Głównie złych. Jest jeszcze wiele do zbadania, jeśli chodzi o to, jak Barry radzi sobie ze swoimi działaniami na poziomie sumienia. Jego bezmyślny sposób próbowania nawiązania kontaktu z samym sobą krzywdzi ludzi, z czego on nie zdawał sobie sprawy aż do teraz – powiedział Bill Hader.

barry sezon 3 hbo kiedy premiera

"Barry" (Fot. HBO)

barry sezon 3 hbo kiedy premiera

"Barry" (Fot. HBO)

Alec Berg, współtwórca "Barry'ego", dodał, że główny bohater w 3. sezonie nie zaprzestanie prób zostania aktorem i zbudowania dla siebie lepszego życia.

– Co jest ciekawe: całe to zniszczenie z sezonów pierwszego i drugiego, którego Barry musiał dokonać, żeby iść dalej – wszystko to sprowadza się do jego decyzji, aby zostać aktorem. Naprawdę podoba mi się fakt, że wszystko, co dzieje się w serialu, jest konsekwencją tego, że Barry chce lepszego życia, a każdy kawałek lepszego życia, jaki stara się osiągnąć, doprowadził do tego chaosu.

Oprócz Hadera w obsadzie powrócą m.in. Stephen Root, Sarah Goldberg, Anthony Carrigan, Henry Winkler i Sarah Burns. Hader, który jest nie tylko gwiazdą, ale i jednym z twórców "Barry'ego", potwierdził, że dzięki przerwie spowodowanej przez pandemię COVID-19 miał czas napisać nie tylko 3. sezon, ale także kolejny. Dzięki temu jest szansa, że na 4. sezon "Barry'ego" nie będziemy długo czekać.

Barry sezon 3 – premiera 25 kwietnia na HBO

barry sezon 3 hbo kiedy premiera

"Barry" (Fot. HBO)

barry sezon 3 hbo kiedy premiera

"Barry" (Fot. HBO)

barry sezon 3 hbo kiedy premiera

"Barry" (Fot. HBO)

REKLAMA