Jakie seriale zobaczymy w najbliższym tygodniu? "Obsesja Eve", "Wikingowie: Walhalla" i inne premiery

"Wikingowie: Walhalla" (Fot. Netflix)

Przed nami tydzień z "The Walking Dead", "Obsesją Eve", nowymi "Wikingami" i nie tylko. Jakie jeszcze premiery seriali obejrzymy w najbliższych dniach?

Ten tydzień zacznie się od premiery sezonu 11B "The Walking Dead" na FOX, a zakończy się powrotem "Obsesji Eve", która zacznie finałową serię. Poza tym m.in. "Wikingowie: Walhalla" i "Peaky Blinders" – przy czy to drugie na razie tylko w Wielkiej Brytanii.

The Walking Dead (sezon 11B) – 21 lutego na FOX

"The Walking Dead" wraca z drugą częścią 11. sezonu. Przed nami m.in. konflikt ze Wspólnotą, której gubernator Pamela Milton (Laila Robins) obiecuje w zwiastunie, że odbuduje dawny świat – cegła po cegle. Tymczasem Negan sugeruje Maggie, że może nadejść dzień, kiedy jej wybory życiowe nie będą aż tak różnić się od tych, których on dokonał jako lider Zbawców. Oficjalny opis zapowiada także dalszą walkę części bohaterów ze Żniwiarzami oraz walkę z matką naturą w Aleksandrii. Polska premiera serii 11B w poniedziałek 21 lutego o godz. 22:00 na FOX.

Wikingowie: Walhalla – 25 lutego na Netfliksie

"Wikingowie: Walhalla" to nowy serial ze świata "Wikingów". Poznamy w nim sławnych wojowników z północy, jak Leif Erikson, Freydis, Harald III Srogi czy Wilhelm Zdobywca, książę Normandii. "Wikingowie: Walhalla" pokażą, jak wytyczają oni nowe ścieżki, walcząc o przetrwanie w nieustannie zmieniającej się Europie. Serial rozpocznie masakra w dniu św. Brykcjusza, czyli zlecone przez króla Anglii Ethelreda II Bezradnego ludobójstwo Duńczyków.

Obsesja Eve (sezon 4) – 27 lutego na HBO GO

"Obsesja Eve" wraca po raz ostatni. Wszystkie trzy bohaterki serialu – Eve (Sandra Oh), Villanelle (Jodie Comer) i Carolyn (Fiona Shaw) – zobaczymy już w zupełnie innych miejscach w życiu. Po wymianie zdań pomiędzy Eve i Villanelle na moście, Eve wyrusza na misję z pragnieniem zemsty, podczas gdy Villanelle znajduje dla siebie zupełnie nową społeczność, próbując udowodnić, że nie jest "potworem". Z kolei Carolyn po zabiciu Paula robi wszystko, aby kontynuować pościg za Dwunastką i osobą, która zleciła zabójstwo Kenny'ego.

Peaky Blinders (sezon 6) – 27 lutego w UK

"Peaky Blinders" wraca z ostatnim sezonem, na razie w Wielkiej Brytanii. Akcja ma dziać się niedługo po wydarzeniach z finału poprzedniej serii, w którym miała miejsce nieudana próba zabójstwa faszystowskiego polityka Oswalda Mosleya (Sam Claflin) przez Tommy'ego Shelby'ego (Cillian Murphy). Błędy popełnione przez szefa Peaky Blinders prawdopodobnie się na nim zemszczą. Z drugiej strony szykuje się rodzinna wojna – z Michaelem (Finn Cole) i jego żoną Giną (Anya Taylor-Joy).

Super Pumped: The Battle for Uber – 27 lutego w USA

Super Pumped" to antologia Showtime, prezentująca historie, która zatrzęsły światem biznesu i odmieniła kulturę. W 1. sezonie zobaczymy historię byłego CEO Ubera, Travisa Kalanicka (Joseph Gordon-Levitt, "Mr. Corman") – jego ogromny sukces i jeszcze większy upadek po tym, jak na jaw wyszły szeregi niepokojących zarzutów, w tym o molestowanie seksualne i wprowadzanie toksycznej kultury pracy. W obsadzie są też m.in. Uma Thurman ("Pulp Fiction"), Hank Azaria ("Brockmire") i Kyle Chandler ("Bloodline"). Za sterami stoją David Levien i Brian Koppelman, czyli współtwórcy "Billions", oraz Beth Schacter ("Quantico").

Pozostałe premiery seriali w tym tygodniu

REKLAMA