Nagości w "Euforii" miało być zdecydowanie więcej. Kolejna gwiazda przyznała, że prosiła o zmianę sceny

"Euforia" (Fot. HBO)

Głosów krytyki w stronę "Euforii" nie brakuje, a zwłaszcza oskarżeń o epatowanie nagością. Rozbieranych scen mogło być więcej, a parę słów o tym opowiedziała Minka Kelly.

Za tydzień dobiegnie końca 2. sezon serialu "Euforia". Nowe odcinki wzbudzały nie tylko zachwyt, ale także więcej krytyki niż 1. sezon. Fani wyrażali zaniepokojenie przede wszystkim ilością rozbieranych scen. Na temat nagości w serialu wypowiedziała się Minka Kelly.

Euforia sezon 2 – Minka Kelly o nagości w serialu

Minka Kelly pojawiła się w 2. sezonie "Euforii" jako Samantha, bogata matka chłopca, którym opiekuje się Maddy (Alexa Demie). Rola ta została napisana przez twórcę "Euforii" Sama Levinsona specjalnie dla niej – Samantha ma być jak starsza, mądrzejsza wersja Maddy.

W rozmowie z Vanity Fair aktorka zdradziła kulisy pierwszej sceny, w jakiej wystąpiła. Maddy pomagała jej rozpiąć sukienkę i w pierwotnym planie ubranie miało całkowicie z niej spaść. Aktorka powiedziała jednak, że nie chce się rozbierać.

– [Sam Levinson] uważał, że byłoby ciekawiej, gdyby moja sukienka spadła na ziemię. To był mój pierwszy dzień w gościnnej roli w tym nowym dla mnie serialu i po prostu nie czułabym się komfortowo, stojąc tam nago.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Minka Kelly (@minkakelly)

Kelly podkreśliła, że Levinson bez problemu zgodził się na zmianę – był otwarty na sugestię i nie naciskał na nią, by się rozebrała.

– Powiedziałam, że bardzo chciałabym zrobić tę scenę, ale myślę, że możemy mnie zostawić w sukience. A on odpowiedział, że okej i nawet się nie zawahał. Nakręcił piękną scenę i dostał dokładnie to, czego chciał.

Podobnie o podejściu twórcy wypowiadała się Sydney Sweeney, która również zdradziła, że nagich scen Cassie mogło być więcej, ale Levison bez problemu zgadzał się na wszelkie zmiany w tym temacie. Chloe Cherry, serialowa Faye, także wyznała, że jej serialowemu partnerowi nie podobało się, że miała być naga w jednej ze scen i poprosił, by to zmienić.

Przed nami finałowy odcinek 2. sezonu "Euforii". Zwiastun zapowiada, że Lexi (Maude Apatow) będzie musiała zmierzyć się z konsekwencjami wystawienia sztuki, zaś Maddy skonfrontuje się z Cassie.

Euforia sezon 2 – finał obejrzymy za tydzień na HBO

REKLAMA