Co łączy Ruth Langmore i Annę Delvey? Julia Garner uważa, że jej bohaterki są bardziej podobne, niż myślimy

"Kim jest Anna?"/"Ozark" (Fot. Netflix)

Czy istnieje świat, w którym Anna Delvey i Ruth Langmore mogłyby się ze sobą zaprzyjaźnić? Julia Garner, gwiazda seriali "Kim jest Anna?" i "Ozark", uważa, że jak najbardziej.

Julia Garner, która gra Annę Delvey w serialu "Kim jest Anna?" i Ruth Langmore w serialu "Ozark", jest przekonana, że jej bohaterki mogłyby się ze sobą zaprzyjaźnić – choć na pierwszy rzut oka różni je wszystko.

Julia Garner o Ruth Langmore i Annie Delvey

Ruth Langmore w początkach "Ozark" ma 19 lat. Pochodzi z rodziny drobnych kryminalistów z Krainy Ozark, jest inteligentna, ambitna, sprytna i niewątpliwie ma talent do przestępczej działalności. Z czasem jednak sytuacja w serialu zmienia się na tyle, że Ruth staje się najprzyzwoitszą osobą w całej tej mrocznej historii.

Anna Delvey, a tak naprawdę Sorokin, to prawdziwa oszustka, która naciągała przedstawicieli nowojorskich elit. Sorokin, która urodziła się w Rosji, a potem mieszkała w Niemczech, przyjechała do Nowego Jorku jako 22-latka w 2013 roku. Na przestrzeni czterech lat zdołała podbić tamtejszą socjetę oraz okraść ich – a także nowojorskie hotele i restauracje – na setki tysięcy dolarów. A przy okazji zakosztować prawdziwych luksusów. "Przepraszam, ale nie jest mi przykro" – skomentowała swoją działalność, kiedy już została złapana i trafiła do więzienia.

julia garner anna delvey ruth langmore

"Inventing Anna" (Fot. Netflix)

W rozmowie z IMDb (via ET Canada) Julia Garner powiedziała, że jej zdaniem obie jej bohaterki mogłyby się ze sobą nieźle dogadać – po przełamaniu pierwszych lodów.

– Myślę, że Ruth i Anna na początku osądzałyby się nawzajem, ponieważ pochodzą z kompletnie różnych światów. Na początku by się nie lubiły, ale pod koniec stałyby się najlepszymi przyjaciółkami. Obie lubią aktywizować ludzi – to mają ze sobą wspólnego.

Aktorka odwiedziła Annę Delvey w więzieniu i jak mówi, do dziś nie jest w stanie jej sensownie opisać – czasem była wesoła i urocza, a potem nagle pokazywała swoją bardziej mroczną stronę. W jednym z poprzednich wywiadów Garner przyznała, iż nie dziwi się, że ludzie chcieli spędzać czas z Delvey.

Jeśli jesteście fanami talentu odtwórczyni ról Anny i ról, koniecznie sprawdźcie inne seriale, w których gra Julia Garner.

Kim jest Anna i Ozark są dostępne na Netfliksie

REKLAMA