Przerażająco zabawne perypetie matki w "The Baby". Zdjęcia i teaser komediowego horroru od HBO i Sky

"Dziecko" (Fot. HBO/Sky)

Matka, która wcale nie chciała nią zostać, i dziecko z piekła rodem. "The Baby" to komediowy horror od HBO i Sky – do sieci właśnie trafiła zapowiedź i zdjęcia z serialu.

"The Baby" to serial HBO i Sky, który w zabawny i jednocześnie mroczny sposób opowie o macierzyństwie. Produkcja liczy osiem odcinków, które wylądują w USA na platformie HBO Max 24 kwietnia. Serial tworzą Sian Robins-Grace ("Sex Education") i Lucy Gaymer ("Gangi Londynu"), zaś za produkcję odpowiada studio Sister ("Czarnobyl").

The Baby – teaser komediowego horroru HBO

Serial przedstawi historię 38-letniej Natashy (Michelle De Swarte, "The Duchess"), która jest wściekła, ponieważ wszystkie jej przyjaciółki właśnie rodzą dzieci. Niespodziewanie jej samej trafia się dzieciak, co wywraca jej życie do góry nogami. Kontrolujące, manipulujące, ale i niewiarygodnie urocze dziecko zmienia życie Natashy w surrealistyczny horror. Odkrywając prawdziwy wymiar śmiercionośnej natury dziecka, Natasha podejmuje coraz bardziej desperackie próby pozbycia się go. Skąd ono pochodzi? Czego chce? I do czego będzie musiała się posunąć, aby odzyskać swoje życie? Ona nie chce dziecka – ale dziecko zdecydowanie chce jej.

Amira Ghazalla ("Pod nadzorem") zagra zagadkową panią Eaves, która przez ostatnie pięćdziesiąt lat mieszkała w swoim samochodzie i wydaje się być wszędzie tam, gdzie jest dziecko. Zobaczymy również Amber Grappy jako Bobbi, młodszą siostra Natashy, która występuje przed dziećmi jako czarodziejka i nie chciałaby niczego bardziej, niż zostać rodzicem, dawać i otrzymywać miłość.

W serialu HBO wystąpią również Patrice Naiambana ("Spectre") i Sinéad Cusack ("Marcella") jako rodzice Natashy. Shvorne Marks ("Rodzice") zagra Mags, Isy Suttie ("Peep Show") – Ritę. Znana z "Sex Education" Tanya Reynolds wcieli się w Helen, Seyan Sarvan ("Spin State") zagra Nourę. Zobaczymy także Karla Daviesa ("The Tower") jako Jacka oraz Diviana Ladwa ("Lion. Droga do domu") jako Fooze'a.

The Baby – premiera 24 kwietnia w USA

the baby zwiastun data premiery

"The Baby" (Fot. HBO/Sky)

the baby zwiastun data premiery

"The Baby" (Fot. HBO/Sky)

the baby zwiastun data premiery

"The Baby" (Fot. HBO/Sky)

the baby zwiastun data premiery

"The Baby" (Fot. HBO/Sky)

the baby zwiastun data premiery

"The Baby" (Fot. HBO/Sky)

REKLAMA