7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Jorge Garcia w "Once Upon a Time". Nowe zdjęcia promocyjne "Pamiętników wampirów" i "Raising Hope". Prawdziwy Hells Angel w "Sons of Anarchy". Co jeszcze warto wiedzieć dziś rano?

1. Guillermo Diaz powraca do "Weeds". Guillermo Diaz powróci jako Guillermo Garcia Gómez w ostatnich trzech odcinkach "Trawki". Dwuodcinkowy finał zaplanowany jest na 16 września.

2. Z "True Blood" do "Beauty and the Beast". Znana z roli wilkołaczki w "True Blood" Kelly Overton dostała gościnną rolę w "Beauty and the Beast". Zagra Claire, inteligentną i wysportowaną studentkę, która będzie mieć do czynienia z patologiem Evanem (Max Brown). Serial startuje 11 października.

3. Zdjęcie na 4. sezon "Pamiętników wampirów". Jeśli brakowało Wam wieczorowych sukien Eleny prezentowanych w lesie, mamy nowe zdjęcie. Promuje ono 4. sezon serialu.

4. Jorge Garcia w "Once Upon a Time". Znany z "Lost" Jorge Garcia zagra olbrzyma w 2. sezonie "Once Upon a Time". Na razie wystąpi w jednym odcinku, ale wiadomo, że twórcy mają w stosunku do niego większe plany.

5. Hells Angel w "Sons of Anarchy". Członek prawdziwych Hells Angels pojawi się. Rusty Coones wystąpi w 9. odcinku 5. sezonu w roli Quinna, prezydenta nomadów.

6. Zdjęcie obsady na 3. sezon "Raising Hope". Wiele, jak widać, się nie zmieniło.

7. Robin Williams wróci do TV? Robin Williams może wrócić do TV w komedii, którą David E. Kelley ma robić dla stacji CBS. Serial będzie opowiadał o córce i ojcu rywalizujących ze sobą w pracy w branży reklamowej.

REKLAMA