Reboot "The Office" w stylu "The Mandalorian"? Greg Daniels wyjawia, czemu to dla niego dobra inspiracja

"The Office" (Fot. NBC)

Trend na kontynuacje, rebooty i spin-offy do tej pory nie dotknął kultowego "The Office". Czy to ulegnie zmianie? Greg Daniels mówi, pod jakim warunkiem byłoby to możliwe.

Amerykańskie "The Office" bawiło widzów przez osiem lat. Sitcom zyskał miano kultowego i coraz częściej pojawiają się spekulacje na temat powroty serialu. Twórca podkreślił, że nie chce rebootu, ale nie wyklucza spin-offu lub sequelu.

Reboot The Office podobny do The Mandalorian?

Showrunner "The Office" Greg Daniels promuje obecnie nowy sezon serialu "Siły Kosmiczne", ale pytań o jego największy hit nie brakuje. Twórca w rozmowie z serwisem Collider podkreślił, że przede wszystkim nie widzi potrzeby, by robić "The Office" na nowo.

– ["The Office"] było tak wspaniałym i wyjątkowym doświadczeniem, że oczywiście nie chcesz do tego wracać i rozczarować ludzi, którzy byli z tego tak zadowoleni.

The Office reboot

"The Office" (Fot. NBC)

A co gdyby zdecydowano się na powrót "The Office"? W tym wypadku Daniels chciałby zainspirować się serialem "The Mandalorian".

– Nie potrafię powiedzieć, czy fani chcieliby więcej tego, a mówiąc "więcej", nie sądzę, żeby to były te same postacie. Myślę, że byłoby to coś w rodzaju rozszerzenia uniwersum, wiecie, o co mi chodzi, tak jak "The Mandalorian" jest rozszerzeniem "Gwiezdnych wojen". Ale nie wiem, czy ludzie by tego chcieli, czy nie, trudno powiedzieć.

Trudno przewidzieć, czy "The Office" powróci w jakiejkolwiek formie, ale wciąż powstają lokalne wersje hitu NBC. W zeszłym roku na Canal+ pojawiła się polska odsłona serialu. Jak wypadła na tle kultowego sitcomu? Tutaj znajdziecie naszą recenzję "The Office PL".

The Office jest na Canal+, Netfliksie i Prime Video

REKLAMA