"Sons of Anarchy": Co się wydarzy w 4. sezonie?

"Sons of Anarchy" wracają już 6 września

"Sons of Anarchy" wracają już 6 września

Co się wydarzy w 4. sezonie "Sons of Anarchy"? W trakcie Comic-Conu gwiazdy serialu zdradziły co nieco na ten temat. Spoilery!

Akcja 4. sezonu rozpocznie się czternaście miesięcy po wydarzeniach, które rozegrały się w finałowym odcinku poprzedniej serii. Członkowie klubu, z Clayem i Jaxem na czele, wyjdą z więzienia i wrócą do Charming, które nie będzie już jednak takie jak dawniej.

W mieście pojawił się nowy szeryf, Eli Roosevelt (gra go Rockmond Dunbar, czyli C-Note z "Prison Break"), ale i nowi gangsterzy – przede wszystkim Meksykanie, a wśród nich znany wszystkim dobrze Danny Trejo.

"W tym sezonie SAMCRO utracą kontrolę nad swoim terytorium", zdradził podczas spotkania z fanami Ron Perlman grający przywódcę gangu, Claya. Członkowie klubu staną się kozłami ofiarnymi, cokolwiek złego wydarzy się w Charming – wina spadnie na Synów Anarchii.

A co do powiedzenia miał Charlie Hunnam, wcielający się w rolę Jaxa pozbawionego w więzieniu długich włosów? Wyjawił, że dla młodego wiceprezydenta klubu rodzina, czyli Tara i dwójka dzieci, stanie się ważniejsza niż SAMCRO. Co z pewnością przyniesie poważne konsekwencje.

Gemmę natomiast, jak zapewniła Katey Sagal, na początku sezonu zobaczymy szczęśliwą i spokojną. Ale taki stan nie potrwa długo, można więc śmiało założyć, że komuś znów stanie się z jej ręki krzywda.

Zatem pozostaje nam tylko czekać z niecierpliwością. Pierwszy – 90-minutowy! – odcinek nowej serii już za nieco ponad miesiąc, 6 września, na antenie FX.

REKLAMA