Gwiazda "Euforii" Sydney Sweeney komentuje relacje Maddy, Cassie i Nate'a. Czy dziewczyny się pogodzą?

"Euforia" (Fot. HBO)

2. sezon "Euforii" zmienił wszystko w przyjaźni Maddy i Cassie. Pomimo to, fani mają nadzieję, że dziewczyny sobie wybaczą. Sydney Sweeney nie jest o tym przekonana.

"Euforia" pokazuje wiele trudnych relacji, ale przyjaźń Maddy i Cassie wydawała się być niezwykle silna i na całe życie. Do momentu, aż Maddy nie rozstała się z Nate'em, a Cassie z kolei straciła dla niego głowę, wbrew rozsądkowi. Ale ona też nie cieszyła się długo miłością chłopaka, który rzucił ją w finale 2. sezonu. Czy jest więc szansa, by dziewczyny sobie wybaczyły? Sydney Sweeney w rozmowie z Entertainment Weekly mówi, że sama nie jest tego taka pewna.

Euforia sezon 3 – co dalej z relacją Maddy i Cassie?

W teorii Maddy (Alexa Demie) już zemściła się na przyjaciółce, kiedy pobiła ją scenie podczas sztuki Lexi. Na pewno poczuła także satysfakcję, gdy usłyszała, że Nate rzucił Cassie. Równocześnie jednak powiedziała, że "to dopiero początek". Najprawdopodobniej przewiduje ona, że Nate (Jacob Elordi) jeszcze do Cassie wróci, ale mogła to być także obietnica z jej strony, że jeszcze z nią nie skończyła.

Choć fani chcieliby, aby dziewczyny się pogodziły, grająca rolę Cassie Sydney Sweeney ma nadzieję, że jej bohaterka będzie jeszcze długo walczyć ze swoimi demonami, odkrywać siebie i podejmować nielogiczne decyzje.

– Jako aktorka mam nadzieję, że Cassie nadal będzie mieć wiele wewnętrznych demonów i rzeczy do rozwiązania z samą sobą, ponieważ to jest fajne do grania.

euforia Cassie Maddy Nate

"Euforia" (Fot. HBO)

Równocześnie, gdy przeprowadzający wywiad napomknął o marzeniu fanów – zwarciu szyków pomiędzy Maddy i Cassie przeciwko Nate'owi – Sydney Sweeney powiedziała wyraźnie: "Cassie kocha Nete'a". Aktorka zdaje się nie pozostawiać żadnych wątpliwości. Cassie jest w miejscu, w którym zrobi wszystko, by móc być z Nate'em, nawet jeżeli miałaby poświęcić siebie i relacje z innymi ludźmi.

Czy jej związek ma szansę być szczęśliwszy? Patrząc na to, jak agresywnie Nate zachowywał się względem Maddy jeszcze za czasów, gdy podobno ją kochał – włącznie z grożeniem bronią – trudno wróżyć Cassie szczęśliwe zakończenie.

Pomimo że Nate zachował się w końcu w porządku w przypadku Jules (Hunter Schafer), a także w ramach zemsty wydał policji swojego ojca Cala (Eric Dane), istnieje spora szansa, że to właśnie on będzie "tym złym" w nadchodzącym 3. sezonie "Euforii". Co ciekawe, istnieje duża szansa, że w tym samym czasie może znaleźć odkupienie właśnie Cal.

Euforia – 2. sezon w całości dostępny na HBO GO

REKLAMA