Jakie nowe seriale zobaczymy w marcu na Canal+? "Dexter: New Blood", serialowy "Pitbull" i inne premiery

"Dexter: New Blood" (Fot. Showtime)

Jakie seriale obejrzymy w marcu na Canal+? Przede wszystkim polską premierę ma "Dexter: New Blood", zobaczymy także kolejne sezony "Zatoki" i "Granicy zbrodni".

Canal+ przedstawił listę swoich premier na marzec. Do pierwsze i najważniejsze – do Polski trafi kontynuacja historii naszego ulubionego seryjnego mordercy, czyli "Dexter: New Blood". Przed nami także serialowa wersja polskiego "Pitbulla", a oprócz tego kolejny sezon nowozelandzkiej "Zatoki", szwedzkiej produkcji "Co kryje prawda" oraz niemieckiego serialu "Granica zbrodni".

Co kryje prawda sezon 2 – od 2 marca na Ale kino+

"Co kryje prawda" to opowieść o śledztwach prowadzonych przez Petera Wendela, doświadczonego i zazwyczaj niestabilnego policjanta. 2. sezon to kolejnych pięć odcinków o perypetiach specjalnego wydziału do nierozwiązanych spraw, prowadzonego przez Wendela. Ponowna próba ich rozwikłania często wywołuje gwałtowne reakcje. Ktoś kogoś zaczyna szantażować, ktoś ginie – czy tym razem uda się wszystko doprowadzić do końca i wyjaśnić sprawę? W roli głównej wraca Robert Gustafsson ("Stulatek, który wyskoczył przez okno i zniknął"), a towarzyszą mu Louise Peterhoff ("Most nad Sundem") i Ia Langhammer ("Kochaj mnie"). Nowe odcinki w środy o godz. 20:10 na Ale kino+ i w czwartki na Canal+ online.

Zatoka sezon 2 – 6 marca na Ale kino+

"Zatoka" to nowozelandzki serial o policjantce Jess Savage, której życie zawodowe i osobiste to splot niedopowiedzeń i mrocznych tajemnic. W nowym, dłuższym niż pierwszy sezonie okazuje się, że sporo jej problemów wcale nie znalazło jeszcze rozwiązania, a wciąż pojawiają się kolejne. Tytułowa "zatoka", która mieści się przy nowozelandzkiej wyspie Waihere, wydaje się wręcz przyciągać kłopoty i nieszczęścia, z którymi Jess i jej współpracownicy muszą się zmierzyć. W głównej roli występuje Kate Elliott ("Wentworth. Więzienie dla kobiet"). W serialu grają także Ido Drent ("Ash kontra martwe zło"), Alison Bruce ("Psie pazury") i Mark Mitchinson ("Hobbit: Bitwa pięciu armii"). Nowe odcinki będą pojawiać się w niedziele o godz. 20:10 na Ale kino+ i w poniedziałki na Canal+ online.

Dexter: New Blood – 9 marca na Canal+ Premium i Canal+ online

"Dexter: New Blood" to 10-odcinkowy serial limitowany, będący kontynuacją kultowego "Dextera". Akcja rozgrywa się dekadę po tym, jak Dexter Morgan (Michael C. Hall) zaginął w trakcie huraganu. Najbardziej sterylny rzeźnik z Miami przybrał nową tożsamość – pod nazwiskiem Jim Lindsay mieszka i pracuje jako sprzedawca w lokalnym sklepie Fred's Fish & Game w małym miasteczku Iron Lake w stanie Nowy Jork. Czy nowe otoczenie to "nowe życie" dla Dextera? Czy opanował swoją, opakowaną w próbę wymierzania sprawiedliwości, potrzebę mordu? Całość pojawi się na Canal+ online 9 marca. Canal+ Premium wyemituje tego samego dnia o godz. 21:00 dwa pierwsze odcinki – kolejne dwa będą pokazywane co tydzień.

Pitbull – 11 marca na Canal+ Premium

"Pitbull" to serialowa wersja kryminalnej historii Patryka Vegi. Andrzej Grabowski powraca jako doświadczony i zmęczony życiem policjant Jacek Goc, zwany Gebelsem. Tym razem musi się zmierzyć z Nosem, szefem wielkiej grupy przestępczej i prawdopodobnie najgroźniejszym przeciwnikiem w swojej karierze. Sprawa staje się znacznie bardziej skomplikowana, gdy syn Gebelsa wraz z przyjaciółmi, nie wiedząc z kim mają do czynienia, okrada Nosa. Czy ojciec jest w stanie go uratować? I czy mu wybaczy? Premierowe odcinki będą pojawiać się co tydzień – w piątki o godz. 21:00 na Canal+ Premium i w soboty na Canal+ online.

Granica zbrodni sezon 2 – 14 marca na Canal+ Seriale

W 2. sezonie niemieckiego serialu granica między Niemcami a Austrią znowu staje się areną mrocznych wydarzeń. I ponownie para policyjnych detektywów – niemiecka inspektor Ellie Stocker i Austriak Gedeon Winter, którzy jeszcze nie do końca wydobrzeli przeżyciach z poprzedniego wspólnego śledztwa – musi prowadzić kolejne dochodzenie. Tym razem ich przeciwnikiem jest Xandi, który sieje postrach wśród kobiet. W głównych rolach w "Granicy zbrodni" wracają Julia Jentsch ("Upadek") i austriacki aktor Nicholas Ofczarek ("Alpejska klątwa). W tym sezonie do obsady dołączyli Franziska von Harsdorf jako młoda policjantka Yela i Dominic Marcus Singer ("Ziemia pod stopami") jako Xandi. Nowe odcinki będą pojawiać się w poniedziałki o godz. 22:00 na Canal+ Seriale i we wtorki na Canal+ online.

REKLAMA