10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Bryan Cranston i Catherine O'Hara w spoilerowych rolach w "30 Rock". Spoilery na temat "Happy Endings" i "Apartment 23". Aktor z "Gotowych na wszystko" w "Chirurgach". A poza tym mnóstwo nowych projektów, szykowanych przez różne stacje. Zapraszamy!

1. Serialowy rozkład jazdy na jesień. Już dziś wraca "Doktor Who", pojutrze "Switched at Birth", a potem... Sami sprawdźcie: Daty premier seriali w sezonie 2012/2013.

2. Z "Gotowych na wszystko" do "Chirurgów". Steven Culp, czyli Rex, pierwszy mąż Bree z "Desperate Housewives", zagra chirurga nazwiskiem Parker w "Grey's Anatomy". Rola określona została jako powracająca. 9. sezon serialu rusza 27 września.

3. June z "Apartment 23" będzie mieć przeciwniczkę. Angelique Cabral otrzymała rolę powracającą w 2. sezonie "Don't Trust the B–– in Apartment 23". Zagra nową współpracownicę June, która okaże się niestety manipulantką. Nic dziwnego, że dziewczyny się nie polubią. Serial wraca 23 października.

4. Nick Zano w "Happy Endings". Znany z "2 Broke Girls" Nick Zano zagra w 3. sezonie "Happy Endings" Pete'a, nowego chłopaka Penny. Powrót serialu 23 października.

5. Nowe komedie Kena Kwapisa. Były producent wykonawczy "The Office", Ken Kwapis, sprzedał dwa sitcomy stacji NBC. Jeden to "Fred and Marilyn", zainspirowany prawdziwą relacją scenarzysty Scotta Prendergasta z matką. Drugi to także familijna komedia, oparta na książkach "Joey Pigza" Jacka Gantosa. Scenariusz pilota napisze Claudia Silver. Ale na tym nie koniec! Kwapis sprzedał również czarną komedię "Trending Down" stacji Showtime. Jej główny bohater, Thom Payne, po 35. urodzinach traci firmę. Showtime szuka kogoś do głównej roli, zanim ostatecznie da projektowi zielone światło.

6. Bryan Cranston i Catherine O'Hara w "30 Rock". Niezwykłych gości zobaczymy w 7. sezonie "30 Rock". Do serialu wpadnie Catherine O'Hara, która zagra mamę Kennetha! Towarzyszyć jej będzie Bryan Cranston, ale nie jako ojciec Kennetha, tylko jako jej "przyjaciel" imieniem Ron. Serial wraca 4 października.

7. Co ciekawego na planie "Revolution"? Zdjęcia z planu "Revolution" sprzed paru dni zobaczycie tutaj.

8. Nowe zdjęcie z pilota "Vegas". A na nim Ralph Lamb w kasynie.

9. ABC zamawia serial o terroryzmie. Pamela Davis ("Dr House") sprzedała stacji ABC serial "Double Felix". Opowie on o mężczyźnie, który zaczyna dochodzić do siebie po urazie mózgu i odkrywa, że może mieć związki z jakimś wielkim planem terrorystów.

10. Gwiazdy "Beverly Hills 90210" robią razem sitcom. Kelly i Dylan znów razem! Jennie Garth i Luke Perry pracują nad nowym serialem komediowym. Możliwe, że będą w nim grać, bo cały projekt opiera się ponoć na chemii między nimi.

REKLAMA