Surrealistyczna Europa w zwiastunie 3. sezonu "Atlanty". Zobaczcie Earna i jego ekipę w zupełnie nowym wydaniu

"Atlanta" (Fot. FX)

"Atlanta" wraca po bardzo długiej przerwie, by zabrać nas w 3. sezonie na tournee Earna i Paper Boia. Zobaczcie, jak prezentują się europejskie stolice w trochę innym wydaniu niż zwykle.

"Atlanta" powraca po blisko czterech latach przerwy. Finał 2. sezonu oglądaliśmy w maju 2018 roku, a premiera 3. sezonu będzie miała miejsce w USA 24 marca 2022. Telewizja FX wypuściła pełny zwiastun nowych odcinków, które powstawały w europejskich miastach, w tym Paryżu i Londynie.

Atlanta sezon 3 – zobaczcie zwiastun serialu

Oficjalny opis jest bardzo enigmatyczny – w 3. sezonie "Atlanty" zobaczymy, jak Earn (Donald Glover), Alfred/Paper Boi' (Brian Tyree Henry), Darius (LaKeith Stanfield) i Van (Zazie Beetz) podróżują po Europie w ramach trasy koncertowej i starają się oswoić zarówno z nowym otoczeniem, jak i sukcesem, który odnoszą.

Zwiastun zapowiada, że będzie dziwnie jak zwykle – tyle że tym razem surrealistyczne sceny będą rozgrywać się w zupełnie innych okolicznościach niż do tej pory. Wśród miejscówek, które zobaczymy w nowych odcinkach "Atlanty", znajdują się trzy europejskie stolice: Londyn, Amsterdam i Paryż.

W lutym podczas TCA Press Tour zostało ogłoszone, że 4. sezon "Atlanty" – który został nakręcony razem z trzecim – będzie już sezonem finałowym. Donald Glover zapewnił, że serial będzie mieć perfekcyjne zakończenie. Dodał także, że myślał o zakończeniu "Atlanty" już wcześniej – po 2. sezonie.

3. sezon "Atlanty" ma składać się z 10 odcinków, a premiera będzie dwuodcinkowa. 4. sezon serialu będzie mieć premierę jeszcze w tym roku, przy czym nie ma dokładnej daty. Niestety, mowa o premierach amerykańskich – w tym momencie nie wiadomo, która stacja i kiedy pokaże nowe odcinki "Atlanty" w Polsce.

Atlanta sezon 3 – premiera 24 marca w USA

REKLAMA