Jak zakończy się "Outlander"? Sam Heughan przyznał, że Diana Gabaldon zdradziła mu to już dawno temu

"Outlander" (Fot. Starz)

Losy Claire i Jamiego obserwują fani na całym świecie. Jak zakończy się historia tej pary kochanków? Okazuje się, że Sam Heughan nie musi zadawać sobie tego pytania – zna odpowiedź.

Dzisiaj na Netfliksie wylądował premierowy odcinek 6. sezonu serialu "Outlander". Fani powrócili do Fraser's Ridge zadając sobie pytanie, co dalej czeka bohaterów. Tymczasem Sam Heughan przyznał, że zna zakończenie całej historii.

Outlander – Sam Heughan zna zakończenie historii

W zeszłym tygodniu Sam Heughan wziął udział w programie "The Tonight Show Starring Jimmy Fallon", podczas którego przyznał się, że Diana Gabaldon zdradziła mu zakończenie "Outlandera". Wcześniej sugerowała to Caitriona Balfe, która, w przeciwieństwie do swojego aktorskiego partnera, nie chce poznawać zakończenia przedwcześnie i liczy, że Jamie i Claire umrą razem jak Romeo i Julia.

Oto fragment rozmowy , która miała miejsce w programie Jimmy'ego Fallona:

[Heughan] – Diana Gabaldon. Dziękuję ci, Diano. Ona napisała wspaniałą serię. Napisała tę niesamowitą serię. [Teraz pisze] dziesiątą książkę, my niedługo będziemy robić siódmą książkę w 7. sezonie, więc mamy jeszcze trochę do zrobienia.

[Fallon] – Czy wiesz, jak to się skończy?

[Heughan] – Tak, wiem, jak to się skończy. Tak właściwie to już dawno temu ona wyjawiła mi zakończenie.

[Fallon] – Więc ona pisze zakończenie, ale jeszcze go nie napisała. Jest w jej głowie?

[Heughan] – Tak, to jest w jej głowie i w moich mailach. Miejmy nadzieję, że nikt mnie nie zhakuje.

W 6. sezonie "Outlandera" będziemy świadkami tego, jak Claire i Jamie dalej rozbudowują swoją małą społeczność w Karolinie Północnej, podczas gdy w tle pojawia się już widmo amerykańskiej rewolucji. Jednocześnie nie najlepiej dzieje się we Fraser's Rideg. W nadchodzących odcinkach obejrzymy całkowicie nowy rozdział wśród mieszkańców domu – i widzom, i bohaterom przyjdzie się zmierzyć z sytuacją, w której w domu, jaki się stworzyło, stajesz się wyrzutkiem.

Wiadomo, że powstanie 7. sezon serialu, który będzie zrealizowany z niezłym rozmachem –  zdjęcia mają potrwać aż rok. W planach jest także prequel "Outlandera".

Outlander sezon 6 – nowe odcinki w poniedziałki na Netfliksie

REKLAMA