Który z chłopaków Moniki był najfajniejszy? Gwiazda serialu "Przyjaciele" wskazuje swojego ulubieńca

"Przyjaciele" (Fot. NBC/Warner Bros.)

Przez dziesięć sezonów "Przyjaciół" każdy z bohaterów przeżywał miłosne zawirowania. Courteney Cox zdradziła, który z chłopaków Moniki jest jej ulubieńcem.

Zanim "Przyjaciele" zakończyli się dla Moniki happy endem, bohaterka grana przez Courtney Cox przechodziła przez mnóstwo miłosnych zawirowań. Chandler, Richard, Peter, Paul – ten od wina, a na tym lista się nie kończy. Gwiazda serialu zdradziła, którego z nich wspomina najlepiej.

Przyjaciele – Courtney Cox wskazuje ulubionego chłopaka Moniki

Courteney Cox wzięła udział w programie "Hot Ones" na kanale First We Feast – pomiędzy jedzeniem ostrych skrzydełek została zapytana, czy ma ulubionego bohatera lub aktora, który wcielał się w postać jednego z partnerów Moniki.

– Cóż, Tom Selleck był najsympatyczniejszy i najwyższy. Jon Favreau jest najlepszym reżyserem, [ale] wtedy jeszcze nie reżyserował.

Tom Selleck w "Przyjaciołach" wcielał się w rolę Richarda – dużo starszego partnera Moniki, który był przyjacielem jej ojca. Ostatecznie związek się rozpadł, ponieważ Richard w przeciwieństwie do Moniki nie chciał mieć dzieci. Oprócz niego role mężczyzn, którzy byli związani z tą bohaterką – czasem bardzo krótko – grali m.in. George Clooney, Jon Favreau czy Jean-Claude Van Damme.

"Przyjaciele" powrócili w maju ubiegłego roku w programie specjalnym o tytule "Przyjaciele: Spotkanie po latach". Na planie spotkała się obsada: Jennifer Aniston (Rachel), Courteney Cox (Monica), David Schwimmer (Ross), Matthew Perry (Chandler), Lisa Kudrow (Phoebe) oraz Matt LeBlanc (Joey). Nie brakowało emocji i rewelacji – Jennifer Aniston i David Schwimmer zdradzili, że w pewnym momencie chcieli być razem także prywatnie.

Przyjaciele – serial jest dostępny na HBO Max

REKLAMA