7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Czysta krew" (Fot. HBO)

"Czysta krew" (Fot. HBO)

Zmarł Michael Clarke Duncan. 6. sezon "True Blood" będzie krótszy niż dotychczasowe. Serena na nowych zdjęciach promocyjnych "Plotkary". Kuzyn Mose w spin-offie "The Office". Co jeszcze warto wiedzieć dziś rano?

1. Zmarł Michael Clarke Duncan. W wieku 54 lat zmarł po zawale Michael Clarke Duncan, aktor nominowany do Oscara za "Zieloną milę". Ostatnio mieliśmy okazję zobaczyć go w serialu "The Finder".

2. Skrócony 6. sezon "True Blood". Nie zwyczajowe 12, a jedynie 10 odcinków będzie liczyć 6. sezon "True Blood". Odchodzący showrunner Alan Ball powiedział w rozmowie z TV Guide, że produkcję przeniesiono na styczeń. Częściowo "winna" jest ciąża Anny Paquin, a częściowo niestety cięcia budżetu.

3. Serena i Vespa na planie "Plotkary". Wygląda na to, że pewien dobrze znany fanom przystojniak zabrał Serenę na jej wymarzoną randkę. Tutaj zobaczycie zdjęcia z planu "Gossip Girl" sprzed kilku dni.

4. Nowe zdjęcie promocyjne "Dextera". A na nim oczywiście główny bohater.

5. Kuzyn Mose w spin-offie "The Office". W "The Farm" na pewno pojawi się Mike Schur jako kuzyn Mose. Aktora na pewno zobaczymy w odcinku "The Office", który będzie jednocześnie pilotem "The Farm". Od tego, czy ten odcinek się uda, będą zależały losy spin-offa "The Office".

6. Z "White Collar" do "Person of Interest". Gloria Votsis, którą być może znacie z "White Collar", zagra w 2. sezonie "Person of Interest". Wcieli się w Maxine Angelis, reporterkę, która pojawi się w 5. odcinku. Na Twitterze aktorki znajdziecie jej zdjęcie z planu z Jimem Caviezelem.

7. Nowe zdjęcie z pilota "Elementary". Sherlock Holmes i pani doktor Watson.