Zobaczcie epicki zwiastun miniserialu "Labyrinth"

Nie tylko Amerykanie potrafią robić seriale z rozmachem. Zobaczcie trailer europejskiego miniserialu "Labyrinth" na podstawie książki Kate Mosse.

Jeszcze w tym roku premierę będzie miał miniserial "Labyrinth", którego scenariusz oparty jest na książce Kate Mosse z 2005 roku. Wśród producentów są bracia Scottowie - Ridley i nieżyjący już Tony.

Akcja miniserialu rozgrywa się w Carcassonne, na początku XIII wieku i w czasach współczesnych. Będziemy śledzić losy współczesnej archeolog Alice Tanner (Vanessa Kirby) oraz żyjącej w średniowieczu 17-letniej Alaïs Pelletier du Mas (Jessica Brown Findlay). Alice odkrywa dwa szkielety ludzkie w ukrytym grobowcu i związaną z nimi zagadkę. Młoda małżonka Alaïs dostaje od ojca święte księgi, które ma chronić. Obie historie łączą się ze sobą, tworząc barwną opowieść o odwadze, przeznaczeniu i oczywiście Świętym Graalu. Nie zabraknie epickich bitew.

W obsadzie miniserialu, którego dokładnej daty premiery na razie nie znamy, są (oprócz wyżej wymienionych pań): Tom Felton, John Hurt, Sebastian Stan, Katie McGrath, Emun Elliott, Jane Suzman, Claudia Gerini.

REKLAMA