Będzie kolejna odsłona "Pełnej chaty"? Obsada chce kontynuacji pomimo śmierci Boba Sageta

"Pełniejsza chata" (Fot. Netflix)

"Pełna chata", "Pełniejsza chata" i "Najpełniejsza chata"? Obsada serialu nie ukrywa, że marzy im się kolejna odsłona kultowego sitcomu – pomimo śmierci Boba Sageta.

Na początku tego roku zmarł Bob Saget, komik i aktor komediowy znany przede wszystkim z roli Danny'ego Tannera w emitowanym w latach 1987-1995 sitcomie "Pełna chata" oraz jego netfliksowym spin-offie zatytułowanym "Pełniejsza chata". Wielu fanów nie wyobraża sobie tej ekipy bez taty Tannera – ale obsada ma inne zdanie na ten temat.

Pełna chata – obsada chce kolejnego spin-offu

Andrea Barber, Dave Coulier i Candace Cameron Bure rozmawiali na temat możliwości powrotu "Pełnej chaty" z "Today" podczas 90's Conu i jak powiedzieli – gdyby pojawiła się propozycja kolejnego spin-offu, byliby zdecydowanie na tak.

– Wiele mam przyprowadza swoje córeczki – to taki cudowny moment sprawiający wrażenie pełnego koła, kiedy widzę te mamy, które mówią, że z nami dorastały, a teraz ich córki dorastają z nami w "Pełniejszej chacie" – powiedziała Barber.

pełniejsza chata kontynuacja czy będzie

"Pełniejsza chata" (Fot. Netflix)

Coulier zażartował, że skoro była już "Pełna chata" i "Pełniejsza chata", to teraz czas na "Najpełniejszą chatę". Wszyscy przyznali, że zrobienie nowej serii bez Sageta byłoby niezwykle trudne, jednak są zdania, że on sam chciałby kontynuacji serialu.

– Myślę, że jedną z największych spuścizn, jakie on po sobie zostawi, jest to, że został "amerykańskim tatą" i ludzie będą mogli zabrać to wspomnienie ze sobą. To nigdy nie zniknie – podkreśliła Candace Cameron Bure.

Cała obsada spędziła ze sobą czas podczas 90's Conu – Dave Coulier nie ukrywa, że brak Boba Sageta był boleśnie odczuwalny. By uczcić jego pamięć, wszyscy mieli na sobie bransoletki z imieniem aktora.

– Wciąż trudno mi o tym mówić, bo był tak ważną częścią naszej rodziny. I był centralną postacią, która zawsze nas łączyła.

Netflix skasował "Pełniejszą chatę" po pięciu sezonach – na chwilę obecną nie ma żadnych doniesień ze strony platformy na temat kontynuacji.

Pełniejsza chata jest dostępna na Netfliksie

REKLAMA