Serialowa Ms. Marvel dziękuje fanom MCU za ciepłe przyjęcie zwiastuna. Czemu bohaterka ma nowe moce?

"Ms. Marvel" (Fot. Marvel/Disney+)

W uroczym wideo Iman Vellani dziękuje fanom Marvela za ciepłe przyjęcie zwiastuna "Ms. Marvel". Aktorka jest debiutantką, która właśnie dołączyła do rodziny MCU.

8 czerwca na Disney+ wystartuje 6-odcinkowy serial "Ms. Marvel", w którym poznamy Kamalę Khan, nastolatkę pochodzenia pakistańskiego, mieszkającą w Jersey City. Wcielająca się w Kamalę debiutantka Iman Vellani od serca dziękuje fanom za ciepłe przyjęcie.

Ms. Marvel – Iman Vellani dziękuje za miłe przyjęcie

Fani Marvela bardzo ciepło i entuzjastycznie przyjęli zwiastun "Ms. Marvel", a Iman Vellani pełnym wzruszenia głosem dziękuje im za to na oficjalnym Twitterze "Ms. Marvel". Jak przyznaje, był to sekret, który musiała utrzymać bardzo długo, a teraz w końcu może podzielić się nim ze światem.

Co ciekawe, jak zauważa portal CBR, moce serialowej Ms. Marvel zdecydowanie różnią się od tej komiksowej. W powieściach graficznych Ms. Marvel była częścią Inhumans, fikcyjnej rasy, której zdecydowanie bliżej było do mutantów niż ludzi. Jednak ze względu na to, że losy Inhumans zarówno komiksowe, jak i telewizyjne były dalekie od sukcesów kasowych (oraz przychylności fanów), Marvel wykonał mądry ruch, zmieniając pochodzenie mocy nowej Ms. Marvel.

Serial opowiada więc o dziewczynie uwielbiającej gry, tworzącej fan fiction, mającej ogromną wyobraźnię i kochającej historie superbohaterskie – zwłaszcza Kapitan Marvel. A przy tym Kamala nie może odnaleźć się w szkole, a czasem i w domu. Przynajmniej dopóki sama nie zostaje superbohaterką – dzięki odnalezieniu magicznych pierścieni. Zamiast możliwości przekształcania swojego ciała, jak to miało miejsce w komiksach, Kamala otacza się fioletową aurą i może tworzyć potężne pięści.

ms. marvel kiedy premiera serial zwiastun

W obsadzie serialu są także Aramis Knight ("Kraina bezprawia"), Saagar Shaikh ("Unfair & Ugly"), Rish Shah ("Emmerdale Farm"), Zenobia Shroff ("The Affair"), Mohan Kapur ("Hostages"), Matt Lintz ("The Walking Dead"), Yasmeen Fletcher ("Andi Mack"), Laith Nakli ("Ramy"), Azhar Usman ("Patriot"), Travina Springer ("Strange Angel") i Nimra Bucha ("Churails"). Reżyserami są Adil El Arbi i Bilall Fallah, Meera Menon oraz Sharmeen Obaid-Chinoy, a główną scenarzystką – Bisha K. Ali.

Ms. Marvel – premiera 8 czerwca na Disney+

REKLAMA