CANAL+ zapowiada 3. sezon "Kruka" i 2. sezon "The Office PL". Kiedy zobaczymy nowe odcinki obu seriali?

"Kruk" (Fot. CANAL+)

Zapowiada się kolejny dobry rok w polskich serialach. CANAL+ ogłosił, że kontynuację będzie mieć zarówno "Kruk", jak i "The Office PL". Poznajcie pierwsze szczegóły.

Jak ogłosił CANAL+, w tym roku zobaczymy kontynuacje dwóch polskich seriali, na które czekało wielu widzów. Z 2. sezonem powróci serial komediowy "The Office PL", z kolei zamówienie na 3. sezon otrzymał serial kryminalny "Kruk".

The Office PL sezon 2 – pojawią się nowe postacie

Zdjęcia do 2. sezonu "The Office PL" rozpoczną się wiosną. Za scenariusz ponownie odpowiadają Łukasz Sychowicz, Jakub Rużyłło i Mateusz Zimnowodzki, a za reżyserię Maciej Bochniak. Osią fabuły będą dalsze losy pracowników Kropliczanki i dwójki prezesów, Patrycji (Vanessa Aleksander) i Michała (Piotr Polak).

the office pl sezon 2 kiedy premiera kruk sezon 3 czy będzie

"The Office PL" (Fot. CANAL+/Łukasz Bąk)

Po udanej obronie firmy i sukcesie Patrycji stawka w 2. sezonie "The Office PL" będzie jeszcze wyższa. Michał i Patrycja zmierzą się w pojedynku o stanowisko w zarządzie spółki, do której należy Kropliczanka. Bohaterom prześcigającym się w innowacyjnych rozwiązaniach biznesowych będą towarzyszyć nowi, świeżo zrekrutowani pracownicy Kropliczanki.

– W 2. sezonie będzie kilku nowych bohaterów, kilka bardzo ciekawych występów gościnnych, ale to, co się nie zmieni, to humor i sytuacje, które z jednej strony śmieszą, z drugiej każą się wstydzić za bohaterów – mówi Łukasz Sychowicz.

Kruk sezon 3 – o czym nowe odcinki i kiedy powrót?

Nad kontynuacją "Kruka", serialu kryminalnego o inspektorze policji Adamie Kruku, pracują ponownie scenarzysta Jakub Korolczuk i reżyser Maciej Pieprzyca, do którego dołączy Adrian Panek jako drugi reżyser. CANAL+ nie ujawnia jeszcze szczegółów scenariusza ani obsady, ale wiadomo, że zdjęcia będą realizowane m.in. ponownie na Podlasiu, a w głównej roli powróci Michał Żurawski.

– Widzowie, którzy widzieli 2. sezon "Kruka", wiedzą, co powinno się wydarzyć dalej – Kruk staje się mścicielem i krwawo rozprawia się z przeciwnikami. Ale ten bohater jest nieobliczalny. Równie dobrze może zaszyć się gdzieś daleko, żeby w ciszy przeżyć żałobę. Którą drogę wybierze? Sam jestem ciekaw, bo ja tylko spisuję jego historię, ale wszystkie decyzje podejmuje Adam Kruk – mówi Jakub Korolczuk.

the office pl sezon 2 kiedy premiera kruk sezon 3 czy będzie

"Kruk. Czorny woron nie śpi" (Fot. CANAL+/Jarosław Sosiński)

Zarówno 2. sezon "The Office PL", jak i 3. sezon "Kruka" będziecie mogli obejrzeć w tym roku w serwisie CANAL+ online. Dokładniejszych dat premier w tym momencie jeszcze nie znamy. Tymczasem 15 kwietnia na CANAL+ startuje "Powrót" – czarna komedia z Bartłomiejem Topą, którego bohater dosłownie powraca zza grobu.

Kruk i The Office PL są dostępne na CANAL+ online

REKLAMA