2. sezon "Nieobecnych" z przyspieszoną datą premiery. Kiedy obejrzymy nowe odcinki serialu Playera?

"Nieobecni" (Fot. Player.pl)

Fani serialu "Nieobecni" mają się z czego cieszyć – premiera 2. sezonu została przyspieszona o kilka tygodni. Sprawdźcie, kiedy na platformie Player pojawi się nowy odcinek.

Premiera 2. sezonu polskiego serialu "Nieobecni", jednej z najpopularniejszych produkcji Player Original, została przyspieszona. Widzowie będą mogli obejrzeć kontynuację serii już 10 maja.

Nieobecni sezon 2 – premiera wcześniej na Playerze

Z reguły ogłoszenia o przesunięciach premier seriali nie są radosne, bo związane są najczęściej z pandemicznymi opóźnieniami. Tym razem jednak fani mają co świętować. Maciej Gozdowski, szef serwisu Player.pl, poinformował media, dlaczego postanowiono przyspieszyć premierę nowych odcinków "Nieobecnych".

– Nasi użytkownicy pokochali "Nieobecnych" od dnia premiery. Finał, który pokazaliśmy prawie półtora roku temu, pozostawił fanów z niedosytem i pytaniami, na które w 1. sezonie nie było odpowiedzi. Od tego czasu nasi użytkownicy nieustannie dopytują o powrót bohaterów, którzy poruszyli ich serca. Wychodząc naprzeciw prośbom, postanowiliśmy przyspieszyć emisję nowych odcinków o kilka tygodni. Wierzę, że dalsze losy Mili, Filipa, a także reaktywowana sprawa zaginięcia córki Elżbiety Zawady ponownie dostarczą niezapomnianych emocji.

nieobecni sezon 2 premiera

W 2. sezonie "Nieobecnych" będziemy oglądać historię Elżbiety Zawady (Danuta Stenka), która żyje nadzieją na odnalezienie swojej córki Kasi. Dziewczyna zaginęła w wieku 17 lat w bardzo tajemniczych okolicznościach. Śledztwo prowadzone 15 lat wcześniej nie przyniosło żadnych rezultatów. Po latach pojawia się jednak pierwszy znaczący trop, a wznowiona sprawa może ujawnić największą tajemnicę głównej bohaterki 2. sezonu, Elżbiety. Co tak naprawdę się wydarzyło? Czy Elżbieta znajdzie odpowiedzi na swoje pytania i odzyska utracony spokój?

Elżbietę wesprze bratanek i najlepszy pracownik Centrum Poszukiwania Osób Zaginionych, podkomisarz Filip Zachara, który bdzie musiał zmierzyć się nie tylko z bardzo osobistym śledztwem, ale także z emocjami zrozpaczonej Elżbiety oraz swoimi własnymi uczuciami. A te, za sprawą relacji z Milą, zaczną mu się wymykać spod kontroli. Nieoczekiwanie to właśnie jego partnerka, tknięta swoją intuicją, dotrze do ważnych dla sprawy faktów, jednocześnie trafiając w sam środek dramatu i ściągając na siebie niebezpieczeństwo.

Oprócz Stenki w głównych rolach zobaczymy ponownie Piotra Głowackiego i Justynę Wasilewską, a dołączą do nich m.in. Karolina Gruszka, Eliza Rycembel, Cezary Łukaszewicz, Marcin Czarnik, Krzysztof Zawadzki i Kazimierz Mazur.

Nieobecni sezon 2 – premiera 10 maja na Playerze

REKLAMA