"Glee": Promo, plakaty i cały występ Kate Hudson

Im bliżej premiera 4. sezonu "Glee", tym więcej mamy materiałów promocyjnych. Dziś możecie zobaczyć u nas kolejne promo i dwa sneak peeki, w tym jeden z występem Kate Hudson. Mamy też serię plakatów.

W nowym promo 4. sezonu "Glee" poznajemy Kitty (Becca Tobin), cheerleaderkę, która, jak oznajmia Sue, jest jak młoda Quinn Fabray, tylko nie jest w ciąży, nie ma depresji maniakalnej i nie wylądowała na wózku, żeby z niego wstać. Rachel tymczasem poznaje w NYADA Brody'ego, który w tym momencie paraduje w samym ręczniki. Z kolei New Directions śpiewa letni hicior "Call Me Maybe". Zobaczcie promo i sneak peek, w którym Kitty "przedstawia się" Kurtowi.

http://youtu.be/Zkc77SBfLtU

http://youtu.be/RV9fxKoufHw

Oprócz tego w sieci pojawił się mash-up w wykonaniu Kate Hudson. Zmiksowano "Americano" Lady Gagi i "Dance Again" Jennifer Lopez. Jak Wam się podoba śpiewająca Hudson?

http://youtu.be/tquvDavHKAw

Oprócz tej piosenki w odcinku "The New Rachel" usłyszymy: "Call Me Maybe" Carly Rae Jepsen (w "Glee" Blaine, Brittany, Tina i Unique), "Never Say Never" The Fray (w "Glee" Jake), "New York State of Mind" Billy'ego Joela (w "Glee" Rachel i Marley), "It's Time" Imagine Dragons (w "Glee" Blaine) oraz "Chasing Pavements" Adele (w "Glee" Marley and New Directions).

Amerykańscy dziennikarze widzieli już pierwszy odcinek 4. sezonu "Glee" i chętnie dzielą się spoilerami. Znajdziecie je w E! Online, Buddy TV, TVLine, TV Guide. Tutaj z kolei zobaczycie sporo nowych zdjęć z odcinka.

"Glee" wraca 13 września. Odliczanie już się zaczęło na plakatach (zwróćcie uwagę zwłaszcza na ten z dwoma chłopakami Rachel).

REKLAMA