Lista nowości Netfliksa na kwiecień. "Ozark", "Russian Doll", polski serial "Zachowaj spokój" i inne premiery

"Ozark" (Fot. Netflix)

Co będziemy oglądać w kwietniu ne Netfliksie? Mam pełną listę premier – wśród nich finały "Ozark" i "Grace i Frankie", powroty "Russian Doll" i "Better Call Saul" oraz nowy polski Coben.

Netflix podał listę swoich premier na kwiecień, wśród których znajduje się kilkanaście oczekiwanych nowości i powrotów serialowych.

Netflix – premiery seriali i filmów w kwietniu

Listę otwiera "Szkoła dla elity", powracająca z 5. sezonem. W Las Encinas zaczyna się nowy semestr, a to oznacza nowe trójkąty miłosne, nowych uczniów, nowe zasady i nową tajemniczą zbrodnię. A także nowe twarze w obsadzie, do której dołączyli Valentina Zenere ("Soy Luna"), André Lamoglia ("Juacas") i Adam Nourou ("Adú").

W połowie miesiąca premierę będzie mieć "Anatomia skandalu", serial współtworzony przez Davida E. Kelleya ("Wielkie kłamstewka"), w którym Rupert Friend ("Homeland") gra Jamesa, polityka z rodziną jak z obrazka i obiecującą przyszłością uwikłanego w seksskandal. Michelle Dockery ("Downton Abbey") wciela się w postać prokurator Kate Woodcroft, która oskarża polityka o gwałt, z kolei w roli żony Jamesa zobaczymy Siennę Miller ("Na cały głos").

20 kwietnia wystartuje pierwsza część finałowego sezonu "Better Call Saul", w którym zobaczymy ostatnią część przemiany Jimmy'ego McGilla (Bob Odenkirk) w prawnika kryminalistów Saula Goodmana. Według showrunnera serialu Petera Goulda to będzie najbardziej ambitny, zaskakujący i bolesny dla widzów sezon "Better Call Saul". Łącznie przed nami 13 oodcinków – pierwszą część będziemy oglądać w kwietniu i maju, druga będzie mieć premierę w lipcu.

Dalej na liście jest dziejący się w szkole dla chłopców młodzieżowy romans "Heartstopper" i wyczekiwany 2. sezon "Russian Doll". Akcja nowych odcinków dzieje się cztery lata po tym, jak Nadia (Natasha Lyonne) i Alan (Charlie Barnett) razem uciekli ze śmiertelnej pętli czasu – i dalej skupia się na egzystencjalnych tematach, opowiadanych z nutką humoru i dodatkiem sci-fi. Zobaczcie teaser.

Miesiąc zamykają dwa wielkie finały – na Netfliksie pojawi się 12 finałowych odcinków "Grace i Frankie", a także siedem finałowych odcinków "Ozark". W pierwszym teaserze Wendy (Laura Linney) i Marty (Jason Bateman) Byrde'owie w ogóle się nie pojawiają, bohaterką jest Ruth (Julia Garner), która oznajmia, że ciąży nad nią klątwa Langemore'ów – jest odporna na przemoc i śmierć, a coś takiego jak przedwczesna śmierć w jej przypadku nie istnieje. Czy uda jej się przeżyć finał?

Ostatnia kwietniowa premiera serialowa, na razie bez daty, to polskie "Zachowaj spokój". Akcja serialu na podstawie prozy Harlana Cobena rozgrywa się na zamożnym osiedlu, gdzie pozostająca w bliskich relacjach lokalna społeczność wiedzie spokojne życie. Wszystko zmienia się, gdy 18-letni Adam znika bez śladu. Niebezpieczeństwo szybko eskaluje, a zaniepokojeni rodzice robią wszystko, by chronić swoje dzieci, które u progu dorosłości postanowiły wziąć sprawy w swoje ręce. W rolach głównych pojawią się Magdalena Boczarska i Leszek Lichota, a na drugim planie mamy zobaczyć bohaterów "W głębi lasu". Teaser znajdziecie tutaj.

Netflix – pełna lista premier na kwiecień

1 kwietnia
Furioza
Trivia Quest
Zrób porządek z The Home Edit, sezon 2
Bitwa: Freestyle
Apollo 10 1/2: Kosmiczne dzieciństwo
Bańka
Nie z mojej ligi 3
Celeb Five: za kulisami
Ostatni autobus

4 kwietnia
Business Proposal

5 kwietnia
Ronny Chieng: Speakeasy

6 kwietnia
Michela Giraud: To prawda, przysięgam!
Jimmy Savile: Brytyjski horror
Ultimatum: ślub albo rozstanie (odcinki 1-8)

7 kwietnia
Powrót w kosmos
Senzo: Murder of a Soccer Star

8 kwietnia
Sekstelefon
Szkoła dla elity, sezon 5
Tiger & Bunny, sezon 2
Taniec kryształów
Metal Lords
Między życiem a śmiercią
Yaksha: Decydująca misja
Kto zje zielone jajka sadzone?, sezon 2

12 kwietnia
W celi
Zwierzęce zagadki

13 kwietnia
Ultimatum: ślub albo rozstanie (odcinki 9-10)
Naprawmy dziś świat
Teściowa z piekła rodem
Najsłynniejsze parki narodowe świata
Poskromienie złośnicy

14 kwietnia
Ultraman, sezon 2

15 kwietnia
Dziedzice ziemi
Anatomia skandalu
Mai: A Mother's Rage
Wybieraj albo umieraj

16 kwietnia
Człowiek boga

19 kwietnia
Battle Kitty
Biały blask: Historia Abercrombie & Fitch
Pacific Rim: The Black, sezon 2

20 kwietnia
Better Call Saul, sezon 6, część 1
Skradzione serce
Moment zwrotny
Yakamoz S-245
Russian Doll, sezon 2

21 kwietnia
He's Expecting
All About Gila
Gierek

22 kwietnia
Heartstopper
Selling Sunset, sezon 5
Siedem żyć Lei
Bezsenność we dwoje

26 kwietnia
David Spade: Nothing Personal

27 kwietnia
Gra w oszusta
Obława w silverton
Tajemnice Marilyn Monroe: Nieznane nagrania

28 kwietnia
Królik Samuraj: Kroniki Usagiego
Bubble

29 kwietnia
Ozark, sezon 4, część 2
Grace i Frankie, sezon 7, finałowe odcinki
Podróż poślubna z mamą
Rumspringa
Youth v Gov

W kwietniu, ale bez dokładnej daty premiery
Zachowaj spokój
Relic Hunters: Rebels

REKLAMA