"Szkoła dla elity" – zobaczcie pełny zwiastun 5. sezonu. Nowi uczniowie i nowe skandale w liceum Las Encinas

"Szkoła dla elity" (Fot. Netflix)

"Szkoła dla elity" zaczyna swój kolejny semestr i zaprasza nowy rocznik. Zobaczcie zwiastun 5. sezonu, zapowiadający nowe romanse, skandale i mroczne tajemnice.

8 kwietnia na platformie Netflix wyląduje 5. sezon hiszpańskiego serialu młodzieżowego "Szkoła dla elity". Przedsmak tego, czego możemy się spodziewać, daje pełny zwiastun ośmiu nowych odcinków.

Szkoła dla elity sezon 5 – zobaczcie zwiastun

Akcja rozpocznie się niedługo po fatalnej w skutkach imprezie noworocznej Phillipe'a (Pol Granch) i zniknięciu Guzmana (Miguel Bernardeau). Tajemnica śmierci Armanda zagraża związkowi Samuela (Itzan Escamilla) i Ari (Carla Diaz), Rebeca (Claudia Salas) przechodzi proces odkrywania siebie, Omar (Omar Ayuso) dochodzi do siebie po rozstaniu z Anderem (Aron Piper), a pojawienie się nowego w tym gronie Bilala (Adam Nourou, "Adú") jeszcze bardziej komplikuje sprawy.

I na tym nie koniec emocji, skandali i dramatów – nowy semestr ma oznaczać nowe trójkąty miłosne, nowych uczniów, nowe zasady i nową tajemniczą zbrodnię. W planie na ten sezon jest jeszcze m.in. wyznanie Phillipe'a o znęcaniu się nad nim, problemy Patricka (Manu Rios) z gniewem, pragnienie zemsty Benjamina, prezent od Armanda dla Mencii (Martina Cariddi), który może wszystko zniszczyć, oraz pakt milczenia między Samuelem i Rebecą, który nie potrwa jednak długo.

W zwiastunie możecie zobaczyć dwójkę nowych uczniów, którzy pojawiają się w Las Encinas – Isadora (Valentina Zenere, "Soy Luna") to młoda spadkobierczyni ogromnego imperium związanego z klubami nocnymi, z kolei Iván (André Lamoglia, "Juacas") jest synem największej na świecie gwiazdy piłki nożnej. W 5. sezonie "Szkoły dla elity" nie zobaczymy już Guzmana – Miguel Bernardeau opuszcza serial.

Szkoła dla elity sezon 5 – premiera 8 kwietnia na Netfliksie

REKLAMA