Poznaliśmy datę premiery 3. sezonu "Derry Girls". Zobaczcie zabawną pierwszą scenę z siostrą Michael

"Derry Girls" (Fot. Channel 4)

Brytyjska telewizja podała datę premiery 3. sezonu "Derry Girls". Przy okazji możecie obejrzeć cudowną pierwszą scenę z siostrą Michael w wypożyczalni wideo.

Wreszcie wiemy, kiedy obejrzymy 3. sezon "Derry Girls". Channel 4 na swoim Twitterze podzieliło się tak długo wyczekiwaną informacją: finałowa seria wystartuje w Wielkiej Brytanii 12 kwietnia. Aby umilić czas oczekiwania, dostaliśmy także uroczą scenę z całą ekipą "Derry Girls".

Derry Girls sezon 3 – data premiery i pierwszy klip

Urocza scena przedstawia dziewczyny i towarzyszącego im Jamesa (Dylan Llewellyn) w wypożyczalni wideo. Michelle (Jamie-Lee O'Donnell) ogląda okładkę kasety z filmem "Braveheart" i oznajmia , że bohater grany przez Mela Gibsona musi być drag queen, skoro ma na sobie spódnicę i do tego pełen podkład na twarzy.

Pracownikiem wypożyczalni okazuje się być Dennis (Paul Mallon) – wcześniej pracujący w lokalnym sklepiku – i Michelle, Erin (Saoirse-Monica Jackson) oraz Clare (Nicola Coughlan) nie mogą zrozumieć, jakim cudem jest on teraz w tym miejscu.

Gdy Dennis wyrzuca ich z wypożyczalni, wpadają na kontuzjowaną siostrę Michael (Siobhán McSweeney), która na pytania, co się stało, odpowiada, że nic wielkiego i że "powinniście zobaczyć tego drugiego gościa". Kontuzja bohaterki została najprawdopodobniej wpisana do scenariusza, by uwzględnić prawdziwą kontuzję aktorki, Siobhán McSweeney.

3. sezon "Derry Girls", który będzie już finałem całego serialu, ma składać się z sześciu odcinków. Start w Wielkiej Brytanii planowany jest na 12 kwietnia. Na premierę w Polsce na Netfliksie będziemy musieli poczekać dłużej – poprzednie sezony pojawiały się na Netfliksie jakiś czas po zakończeniu emisji na Wyspach.

Derry Girls sezon 3 – premiera 12 kwietnia w UK

REKLAMA