Zdjęcia do "The Walking Dead" już zostały zakończone. Zobaczcie fotki zza kulis – tak ekipa żegna się z planem

"The Walking Dead" (Fot. AMC)

Właśnie zakończono zdjęcia do finałowego sezonu "The Walking Dead". Po 177 odcinkach, 12 latach i 11 sezonach ekipa filmowa żegna się z serialem – zobaczcie fotki z ostatniego dnia na planie.

30 marca ekipa ogłosiła oficjalne zakończenie zdjęć do serialu "The Walking Dead". Zdjęcia do rozszerzonego, 24-odcinkowego 11. sezonu trwały w sumie 13 miesięcy. Aktorzy i ekipa pożegnali się z serialem w mediach społecznościowych.

The Walking Dead sezon 11 – koniec zdjęć do serialu

Angela Kang, showrunnerka "The Walking Dead", napisała na swoim Instagramie: "Ostatni dzień zdjęć do #TheWalkingDead. Dziękuję wszystkim, którzy przesłali życzenia tym z nas, którzy pracują dzisiaj na planie. To była niesamowita przygoda".

Osobny film nagrali producent wykonawczy Greg Nicotero oraz aktor Norman Reedus (grający Daryla Dixona). "To ostatni dzień zdjęć. 12 lat" – powiedział Greg Nicotero. "Kocham cię, bracie. Dziękuję za wszystko. To była prawdziwa przyjemność" – odpowiedział Norman Reedus.

Scenarzystka i producentka LaToya Morgan napisała: "Ostatni raz... Dużo miłości dla mojej ukochanej rodziny TWD w ostatni dzień zdjęć! To było niesamowite 12 lat. Na zawsze będę wdzięczna za bycie częścią tej niesamowitej grupy utalentowanych ludzi".

Na oficjalnym profilu na Twitterze "The Walking Dead" także pojawił się wpis pożegnalny ze zdjęciami ekipy filmowej.

"The Walking Dead" przeszedł do historii jako najchętniej oglądany serial telewizji kablowej. Stacja AMC teraz tworzy prawdziwe uniwersum TWD, w którego skład wejdzie zamówiony i jeszcze niezatytułowany serial o Darylu i Carol, antologia "Tales of the Walking Dead" a także "Isle of the Dead" o Maggie (Lauren Cohan) i Neganie (Jeffrey Dean Morgan). Nie możemy zapomnieć także o emitowanym od lat "Fear the Walking Dead" i młodzieżowym serialu "The Walking Dead: Nowy świat".

The Walking Dead – kolejne odcinki w poniedziałki na FOX

REKLAMA