7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"American Horror Story: Asylum" (Fot. FX)

"American Horror Story: Asylum" (Fot. FX)

Kolejna aktorka wraca do "American Horror Story". Pierwsze zdjęcie Lancelota z "Once Upon a Time". Nowe piloty stacji TNT. Melissa George na plakacie "Hunted". Zapraszamy!

1. Frances Conroy wraca do "American Horror Story". Ryan Murphy napisał na Twitterze, że w "AHS: Asylum" będą diabły i anioły, a znana z roli pokojówki w poprzednim sezonie Frances Conroy zagra "ostatecznego anioła" - donosi TVLine. Serial wraca 17 października.

2. Wilmer Valderrama wróci do "Suburgatory". W 2. sezonie "Suburgatory" znów pojawi się Wilmer Valderrama jako Yoni. Tym razem będzie leczył energię Yakulta, psa Dallas, i jednocześnie próbował znów zdobyć jego właścicielkę. Serial wraca 17 października.

3. Tak prezentuje się Lancelot z "Once Upon a Time". W 2. sezonie "Once Upon a Time" pojawi się znany z "Teen Wolf" Sinqua Walls w roli Lancelota. W serialu dzielny rycerz będzie człowiekiem wygnanym, najemnikiem, który nie ma nic do stracenia. Serwis EW prezentuje jego pierwsze zdjęcie.

4. Co zobaczymy w premierze 10. sezonu "NCIS"? 25 września premiera 10. sezonu "NCIS". Dziennikarze TVLine odcinek już widzieli i zdradzają 11 spoilerów na jego temat.

5. Dwa śluby w jeden weekend. Blake Lively i Ryan Reynolds wzięli sekretny ślub w ostatni weekend. Małżeństwem została też inna para - Cobie Smulders i znany z "Saturday Night Live" Taran Killam.

6. Melissa George na plakacie "Hunted". TVLine prezentuje plakat serialu "Hunted" Franka Spotnitza. Jest to thriller szpiegowski stacji Cinemax. Główną bohaterką "Hunted" jest Samantha (Melissa George), szpieg na usługach prywatnej agencji o nazwie Byzantium. Po tym jak ktoś próbuje ją zabić, zdaje sobie sprawę, że zagraża jej ktoś, kogo za wroga nie uważała. Wraca do służby, nie wiedząc, kto czyhał na jej życie ani komu może ufać. Zaczyna powoli łączyć zamach ze strasznym wydarzeniem z dzieciństwa. Akcja 1. sezonu będzie mieć miejsce w Londynie. Premiera przewidziana została na 19 października.

7. Nowe piloty zamówione przez TNT. Stacja TNT zamówiła trzy nowe piloty; są to: "Trooper" Jerry'ego Bruckheimera, "King and Maxwell" Shane'a Brennana i "Legends" Howarda Gordona. Ten pierwszy to odrzucony przez CBS serial o matce, która zostaje policjantką stanową w stanie Nowy Jork (Mira Sorvino). "King and Maxwell" to opowieść o byłych agentach Secret Service, którzy teraz są świetnie radzącymi sobie detektywami. Serial oparty będzie na książkach Davida Baldacciego, których bohaterami są Sean King i Michelle Maxwell. "Legends" z kolei pierwotnie był robiony dla NBC. Opowie o agencie działającym pod przykrywką, który potrafi udawać osobę, wykonującą jakikolwiek zawód.

REKLAMA