Jakie nowe seriale zobaczymy w najbliższym tygodniu? "Tokyo Vice", 5. sezon "Szkoły dla elity" i inne premiery

"Tokyo Vice" (Fot. HBO Max)

Co nowego w serialach? Najbliższy tydzień przyniesie dwie większe premiery, czyli "Tokyo Vice" na HBO Max i 5. sezon "Szkoły dla elity" na Netfliksie. Co jeszcze będzie można obejrzeć?

To nie będzie najbardziej ekscytujący tydzień w historii, jeśli chodzi o premiery seriali. Podczas gdy Netflix otworzy po raz piąty "Szkołę dla elity", HBO Max zabierze nas do świata japońskiej mafii. Kolejna ciekawa nowość, "61st Street" od twórcy "Długiej nocy", niestety na razie ominie Polskę.

Tokyo Vice (nowość) – 8 kwietnia na HBO Max

"Tokyo Vice" to serial HBO Max luźno inspirowany reportażem amerykańskiego dziennikarza Jake'a Adelsteina. Akcja rozgrywa się w Tokio pod koniec lat 90., gdzie nic i nikt nie jest naprawdę tym, kim się wydaje. Jake (Ansel Elgort, "West Side Story") przenika do kręgów tokijskiej policji, by odkryć aferę korupcyjną. Jego informatorem zostaje policjant Hiroto Katagiri (Ken Watanabe, "Ostatni samuraj"), który pokazuje mu świat japońskiej mafii, yakuzy. Autorem scenariusza jest Tony, J.T. Rogers ("Oslo"), a reżyserem pilota i jednym z producentów – Michael Mann ("Miami Vice", "Gorączka").

Szkoła dla elity (sezon 5) – 8 kwietnia na Netfliksie

"Szkoła dla elity" wraca po raz piąty. Akcja nowej serii rozpocznie się niedługo po fatalnej w skutkach imprezie noworocznej Phillipe'a (Pol Granch) i zniknięciu Guzmana (Miguel Bernardeau). Tajemnica śmierci Armanda zagraża związkowi Samuela (Itzan Escamilla) i Ari (Carla Diaz), Rebeca (Claudia Salas) przechodzi proces odkrywania siebie, Omar (Omar Ayuso) dochodzi do siebie po rozstaniu z Anderem (Aron Piper), a pojawienie się nowego w tym gronie Bilala (Adam Nourou, "Adú") jeszcze bardziej komplikuje sprawy.

61st Street (nowość AMC) – 10 kwietnia w USA

"61st Street", które na razie niestety będzie mieć premierę tylko w USA, to serial prawniczy Petera Moffata ("Długa noc") o obiecującym szkolnym sportowcu (w tej roli Tosin Cole), który ląduje w skorumpowanym systemie sprawiedliwości Chicago, zgarnięty przez policję jako domniemany członek gangu. W roli obrońcy publicznego, który trafia na jego sprawę, zobaczymy Courtneya B. Vance'a ("American Crime Story").

Pozostałe premiery seriali w tym tygodniu

REKLAMA