Czy Eloise i Theo z "Bridgertonów" będą razem? Claudia Jessie komentuje pierwszy romans swojej bohaterki

"Bridgertonowie" (Fot. Netflix)

Czy Eloise i Theo zostaną małżeństwem? Jak się okazuje, wszystko zależy od tego, czy serial "Bridgertonowie" podąży za książkami, czy postanowi zmienić wątek Eloise.

Widzowie, którzy polubili Theo (Calam Lynch), z zaskoczeniem odkryją, że tego bohatera nie ma w książkach. Jego niewinny romans z Eloise (Claudia Jessie) został wprowadzony tylko na potrzeby serialu "Bridgertonowie". Co może więc czekać Eloise w przyszłości? Odpowiedź brzmi: to zależy.

Bridgertonowie – czy Theo i Eloise będą razem?

W książce "Oświadczyny" (spoilery książkowe za CheatSheet) Eloise wychodzi za Sir Phillipa Crane'a (Chris Fulton). Obecnie w serialu jest on mężem Mariny Thompson (Ruby Barker), która urodziła dzieci jego nieżyjącego brata, a on postanowił uchronić ją przed losem samotnej i zhańbionej kobiety. Z tym że w książkach jej rola jest dużo, dużo mniejsza. Marina zapadana na chorobę i umiera, pozostawiając Phillipa jak wdowca. Eloise długo nie poznaje do osobiście, za to para dużo ze sobą koresponduje. Dziewczyna zgadza się przyjąć oświadczyny Phillipa jeszcze zanim się spotkają, a później oboje odkrywają, że wiele ich nie tylko łączy, ale i różni.

Czy serial może pójść tym śladem? Jak najbardziej. Eloise rozstała się z Theo w obliczu skandalu (choć nikt nie dowiedział się o ich niewinnych schadzkach). A sam Theo myśli, że dziewczyna chciała się po prostu lepiej poczuć ze swoim bogactwem. Równocześnie brat Eloise, Colin, poznał lepiej i polubił Phillipa, co mogłoby być drogą do korespondencji pomiędzy Eloise a Phillipem.

Bridgertonowie theo eloise czy będą razem

"Bridgertonowie" (Fot. Netflix)

Claudia Jessie, wcielająca się w Eloise, bardzo lubi wątek jej małego romansu z 2. sezonu. Jak mówi aktorka – która zaznacza, że nie chce, aby Eloise była zmuszona poślubić kogokolwiek – w rozmowie z TVLine:

– Theo i Eloise są naprawdę uroczy. Ona jest trochę indywidualistką, no nie? Myślę, że to interesujące, że spędzała czas z Theo bez nadzoru i kontynuowała to, zupełnie się tym nie przejmując. Uwielbiam to w Eloise i to, co robią [z jej wątkiem] scenarzyści.

Jak zauważa aktorka, Eloise jest bardzo pragmatyczna w życiu, nawet jeżeli chodzi o kwestie miłości. Claudia Jessie ma nadzieję, że tak pozostanie.

– Eloise jest zauroczona i uwielbiam to, że nie stała się przez to nieśmiała. Ona działa w stylu: "Słuchaj, kolego, myślę o tobie cały czas". Scenarzyści nie zrobili tak, żeby jej uczucia to Theo były słodziutkie. Spotkała kogoś, z kim się dobrze bawi i oni są dla siebie stworzeni. To jest typ relacji, jakiej oczekujesz po pierwszym romansie Eloise.

Czy finalnie Eloise i Theo zostaną małżeństwem? Na pewno dałoby to Lady Whistledown masę pikantnych plotek. Czas pokaże, na co zdecydują się scenarzyści.

Bridgertonowie theo eloise czy będą razem

"Bridgertonowie" (Fot. Netflix)

Na kolejne odcinki "Bridgertonów" niestety przyjdzie nam trochę zaczekać. Jak zdradziła Nicola Coughlan, zdjęcia do 3. sezonu "Bridgertonów" ruszą latem. Na chwilę obecną nie wiadomo, czy głównym bohaterem będzie Benedict, czy może twórcy skoncentrują się na Penelope i Colinie. Na pewno wiadomo, że na nasze ekrany wrócą Anthony i Kate, ale już na drugim planie.

Bridgertonowie są dostępni na platformie Netflix

REKLAMA