"Physical" – data premiery i pierwsze zdjęcia z 2. serii. Rose Byrne w pojedynku z gwiazdą "Białego Lotosu"

"Physical" (Fot. Apple TV+)

Tego lata znów będziemy uprawiać aerobik z Rose Byrne. Apple TV+ podało datę premiery 2. sezonu, mamy też pierwsze kadry, a na nich gwiazdę "Białego Lotosu" w roli guru fitnessu.

Czas zacząć wracać do formy, bo już za chwilę premiera "Physical". Jak ogłosiła platforma Apple TV+, 2. sezon czarnej komedii osadzonej w latach 80. w świecie aerobiku zadebiutuje w piątek 3 czerwca. Tego dnia zobaczymy zobaczymy 1. odcinek, a cały sezon ma liczyć 10 odcinków, które będą pokazywane co tydzień.

Physical sezon 2 – Murray Bartlett vs Rose Byrne

Udostępnione zostały pierwsze kadry z nowej serii – na jednym z nich pojawia się Murray Bartlett ("Biały Lotos"), który dołączył do obsady 2. sezonu "Physical" jako Vincent "Vinnie" Green, charyzmatyczny instruktor fitnessu i guru osób odchudzających się. Ta postać będzie jednocześnie przyjacielem i rywalem Sheili Rubin (Rose Byrne), a ich dynamiczny pojedynek możecie zobaczyć poniżej.

Physical sezon 2 kiedy premiera

"Physical" (Fot. Apple TV+)

W 2. sezonie spotkamy Sheilę już po tym, jak udało jej się pomyślnie zadebiutować z pierwszym wideo z ćwiczeniami. To jednak dopiero początek jej drogi, na której bohaterka napotyka coraz to nowe i większe przeszkody. Ponieważ Sheila nie jest jedyną osobą, która zawodowo zajmuje się aerobikiem, na drodze do zbudowania pełnoprawnego imperium fitnessowego czeka ją walka z zaciekłą konkurencją.

Jednocześnie bohaterka jest rozdarta pomiędzy lojalnością do swojego męża Danny'ego (Rory Scovel) i wartościami, które on reprezentuje, a niebezpiecznym pociągiem do lokalnego potentata nieruchomości Johna Breema (Paul Sparks).

W 2. sezonie "Physical" powrócą także Dierdre Friel jako Greta oraz Della Saba i Lou Taylor Pucci jako Bunny i Tyler. Showrunnerką serialu wciąż jest Annie Weisman.

Physical sezon 2 – premiera 3 czerwca na Apple TV+

REKLAMA