3. sezon "Locke & Key" będzie już ostatnim. Zobaczcie pierwsze zdjęcia z finałowych odcinków serialu Netfliksa

"Locke & Key" (Fot. Netflix)

Jeśli stęskniliście się za przygodami rodzeństwa Locke to mamy dobrą wiadomość – w sieci pojawiły się zdjęcia z 3. sezonu. Gorsza wiadomość jest taka, że będzie to już finałowa seria.

"Locke & Key" to serial powstały na podstawie serii komiksów Joego Hilla oraz Gabriela Rodrígueza. Produkcja doczekała się dwóch sezonów i dużej liczby fanów. Obecnie kończą się prace nad 3. sezonem i jak poinformowano – będzie on już ostatnim.

Locke & Key sezon 3 – zdjęcia z serialu Netfliksa 

Na oficjalnych kontach platformy Netflix w mediach społecznościowych pojawiły się zdjęcia z 3. sezonu i grafika z oświadczeniem showrunnerów serialu. Na zdjęciach widzimy m.in. serialowe rodzeństwo – Kinsey (Emilia Jones), Tylera (Connor Jessup) i Bodego (Jackson Robert Scott). Zapowiada się także na to, że Ellie (Sherri Shaum) wraz z Niną (Darby Stanchfield) prawdopodobnie będą musiały zmierzyć się z czymś naprawdę potwornym i postanowią bronić się za pomocą siekier.

Jak podaje Deadline, showrunnerzy serialu Carlton Cuse i Meredith Averill podkreślili, że historia od początku była rozplanowana na trzy serie i zapewnili, że możemy liczyć na satysfakcjonujące zakończenie.

– Kiedy rozpoczęliśmy pracę nad serialem, czuliśmy, że trzy sezony to idealna długość, aby doprowadzić historię rodziny Locke'ów i ich przygody w Keyhouse do satysfakcjonującego zakończenia. Jako twórcy opowieści jesteśmy wdzięczni, że mieliśmy okazję opowiedzieć naszą wersję niesamowitej historii Joego Hilla i Gabriela Rodrigueza dokładnie tak, jak chcieliśmy. Zatrzymamy jednak magiczne klucze na własny użytek.

Finał 2. sezonu "Locke & Key" wyraźnie zasugerował, że w kontynuacji bohaterowie zmierzą się z kapitanem Frederickiem Gideonem (Kevin Durand, "The Strain"). Dodatkowym problemem może być fakt, że Tyler kończy 18 lat, co oznacza, że zacznie zapominać o kluczach i przygodach  – możliwe więc, że nie będzie w stanie pomóc rodzeństwu.

Zdjęcia do 3. sezonu już się zakończyły, o czym poinformował Connor Jessup. Prawdopodobnie tak jak w poprzednich sezonach, zobaczymy dziesięć odcinków – na razie nie ma jednak informacji o dacie premiery.

Locke & Key jest dostępne na Netfliksie

REKLAMA