"Cała prawda o Pam" – nowy serial true crime z Renée Zellweger. Kiedy polska premiera i gdzie go obejrzeć?

"Cała prawda o Pam" (Fot. NBC)

Małe miasteczko, spokojni mieszkańcy i zbrodnia, który szokuje wszystkich. To i jeszcze więcej obiecuje serial "Cała prawda o Pam" z Renée Zellweger. Polska premiera już w kwietniu.

"Cała prawda o Pam" to miniserial true crime telewizji NBC, który przedstawia prawdziwą historię morderstwa Betsy Farii. W USA serial wystartował w marcu, a teraz będzie dostępny również w Polsce. Premierowy odcinek zobaczymy w poniedziałek 25 kwietnia o 22:00 na kanale FOX. Kolejne odcinki będą emitowane co tydzień o tej samej godzinie.

Cała prawda o Pam – gdzie można obejrzeć serial?

"Cała prawda o Pam" to sześć odcinków, w których zobaczymy historię prawdziwej zbrodni sprzed lat. 27 grudnia 2011 roku w spokojnym amerykańskim miasteczku zamordowano Betsy Farię. Śledczy od razu zakładają, że zbrodni dopuścił się jej mąż, który zostaje skazany i trafia za kratki. Jednak brakuje dowodów na jego winę.

Wiele wskazuje natomiast, że winną jest przyjaciółka Betsy – Pam Hupp (Renée Zellweger, "Dziennik Bridget Jones"). Tytułowa bohaterka jest miłą, niewyróżniającą się matką i żoną. Jak to możliwe, że spokojna kobieta, której sąsiedzi nigdy nie posądziliby o coś złego, dopuszcza się morderstwa?

Cała prawda o Pam kiedy polska premiera gdzie obejrzeć

"Cała prawda o Pam" (Fot. NBC)

Sprawa Pam Hupp od wielu lat jest komentowana w Stanach Zjednoczonych. Kilkukrotnie omówiono ją m.in. w programie "Dateline" NBC. Stacja wyprodukowała również kilkuodcinkowy podcast, w pełni poświęcony sprawie Hupp, który cieszył się niezwykłą popularnością. I nic dziwnego – w końcu tytułowa bohaterka jest zwyczajną kobietą, której nikt by nie podejrzewał o dokonanie zbrodni.

Obok Renée Zellweger w serialu występują Glenn Fleshler ("Barry") jako Russ Faria, Josh Duhamel ("Dziedzictwo Jowisza") jako Joel Schwartz, obrońca Russa, Judy Greer ("Married") jako Leah Askey, była prokurator hrabstwa Lincoln, Gideon Adlon ("The Society") jako Mariah Day, Sean Bridgers ("Pokój") jako Mark Hupp, Suanne Spoke ("Whiplash") jako Janet oraz Mac Brandt ("Archenemy") jako detektyw McCarrick.

Showrunnerką serialu jest Jenny Klein, producentka "Wiedźmina" i współautorka hitu "Grosza daj wiedźminowi". W ekipie producentów wykonawczych jest także Zellweger.

Cała prawda o Pam – premiera 25 kwietnia na FOX

REKLAMA