Tom Hiddleston w nowym serialu twórczyni "Pachinko". W "The White Darkness" przemierzy pieszo Antarktydę

"The Essex Serpent" (Fot. AppleTV+)

Tom Hiddleston jako były żołnierz, który przemierzył Antarktydę na piechotę? To i jeszcze więcej zobaczymy w serialu "The White Darkness" Apple TV+. Co wiadomo na temat produkcji?

W maju zobaczymy, jak Tom Hiddleston łączy siły z Claire Danes w serialu "The Essex Serpent", ale już wiadomo, że nie będzie to jedyny projekt aktora dla Apple TV+. Zagra on w produkcji "The White Darkness" – poznajcie pierwsze szczegóły.

Tom Hiddleston w serialu The White Darkness

Jak podaje TVLine, Apple TV+ zamówiło nowy serial limitowany, w którym główną rolę zagra Tom Hiddleston (będzie on także jednym z producentów wykonawczych). Jego twórczynią i showrunnerką jest Soo Hugh, która ostatnio stworzyła dla platformy serial "Pachinko", a wcześniej odpowiadała m.in. za 1. sezon "Terroru". "The White Darkness" będzie adaptacją książki non-fiction Davida Granna o tym samym tytule. Historia inspirowana jest prawdziwym życiem Henry'ego Worsleya.

the white darkness tom hiddleston serial

Fot. Apple TV+

Jak czytamy w oficjalnym opisie, w nowym serialu Apple TV+ poznamy historię oddanego męża i ojca, byłego żołnierza, człowieka honoru i poświęcenia, ale także kogoś ogarniętego obsesją przygody, której wyrazem była epicka podróż przez Antarktydę na piechotę. "The White Darkness" zapowiadane jest jako porywająca opowieść o odwadze, miłości, rodzinie i skrajnych ludzkich możliwościach.

Mark Heyman ("Czarny łabędź", "Strange Angel") będzie drugim showrunnerem serialu obok Soo Hugh. W ekipie producentów wykonawczych znajduje się także Theresa Kang-Lowe ("Pachinko"). Planowana data premiery nie jest znana, ale już 13 maja zobaczymy Hiddlestona w roli wiktoriańskiego pastora w "The Essex Serpent" – również na Apple TV+. Aktor ma także w planach 2. sezon "Lokiego".

REKLAMA