7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Justified" (Fot. FX)

"Justified" (Fot. FX)

Pierwsze informacje na temat 4. sezonu "Justified". Nowe twarze w "Bunheads". Kolejne fotki z planu "Plotkary". Kiepska wiadomość dla fanów "Common Law". Co jeszcze warto wiedzieć dziś rano?

1. "Common Law" raczej już nie powróci. Deadline informuje, że USA Network zastanawia się nad przyszłością swoich seriali. Pewne kontynuacji mogą być "Suits", "White Collar", "Covert Affairs" i "Royal Pains". Niepewna na razie jest przyszłość "Necessary Roughness", "Fairly Legal" i "Common Law". Ten ostatni prawdopodobnie zamówienia nie otrzyma. Winna jest słaba oglądalność (nieco powyżej 2 mln).

2. Nowe twarze w "Bunheads". W kolejnych odcinkach "Bunheads" pojawi się więcej tancerzy. W ekipie pojawi się kolorowe rodzeństwo - Jack i Maggie. Czyżby była to odpowiedź na zarzuty Shondy Rhimes, że w "Bunheads" nie ma kolorowych dzieciaków"? Serial powróci na początku 2013 roku.

3. Tytuł premiery 4. sezonu "Justified". Tęsknicie już za "Justified"? A kto nie tęskni. Wiadomo już, że premierowy odcinek 4. sezonu będzie nosił tytuł "Hole in the Wall". Pod linkiem znajdziecie też krótki opis odcinka.

4. Nowe zdjęcie obsady "Person of Interest" na 2. sezon.

5. Anna Paquin urodziła bliźniaki. Znana z "True Blood" para, Anna Paquin i Stephen Moyer, powitała na świecie dwójkę dzieci. Bliźniaki są wcześniakami.

6. Zdjęcia z planu "Gossip Girl". Co ciekawego dzieje się na planie 6. sezonu "Plotkary"? Zdjęcia z planu z 10 września znajdziecie tutaj.

7. NBC zamawia kolejne seriale. NBC znów zamawia całe mnóstwo seriali na nowy sezon. Jedną z nowości będzie dramat prawniczy "Vanishing Point", którego scenariusz napisze Ben Ripley ("Kod nieśmiertelności"). Główną rolę zagra Angela Bassett, która również będzie producentką wykonawczą. Serial opowiadać będzie o doświadczonej, lecz niesympatycznej prawniczce, która ze względu na problemy zdrowotne uczyni swoją prawą ręką młodszą koleżankę. Relacja między nimi będzie napędzać fabułę. Druga ciekawa nowość to dramat o Białym Domu, zatytułowany "White House Confidential", który stworzą Craig Zadan i Neil Meron. Ma to być serial w stylu soap opery upstairs-downstairs (czyli o ludziach bogatych i wpływowych oraz tych, którzy im w jakiś sposób służą), a główną bohaterką będzie młoda lekarka, skrywająca sekret z przeszłości.