"For All Mankind" – zapowiedź i data premiery 3. sezonu. Kosmiczny wyścig zbrojeń kieruje się na Marsa

"For All Mankind" (Fot. Apple TV+)

"For All Mankind" po raz kolejny pokaże kosmiczny wyścig pomiędzy Sowietami a USA – tym razem celem nie będzie Księżyc, a Mars. Zobaczcie pierwszą zapowiedź 3. sezonu serialu.

"For All Mankind" powraca z 3. sezonem – zobaczymy dziesięć odcinków, z których pierwszy trafi na Apple TV+ 10 czerwca, a kolejne będą co tydzień. W sieci pojawiła się także pierwsza zapowiedź oraz oficjalny opis tego, co nas czeka.

For All Mankind sezon 3 – lecimy na Marsa

Serial o alternatywnej rzeczywistości tym razem przenosi widzów w nową dekadę, do wczesnych lat 90., kiedy to odbywa się dynamiczny wyścig na nową planetę – Marsa. Czerwona Planeta staje się frontem w wyścigu kosmicznym nie tylko dla Stanów Zjednoczonych i Związku Radzieckiego, ale także dla nieoczekiwanego nowego uczestnika, który ma wiele do udowodnienia i gra o jeszcze większą stawkę.

Nasi bohaterowie stają oko w oko, gdy ich ambicje dotyczące Marsa wchodzą w konflikt, a ich lojalność zostaje wystawiona na próbę, co prowadzi do kulminacyjnego zakończenia – czytamy w opisie od Apple TV+.

W 3. sezonie powróci obsada znana nam z poprzednich serii, w tym Joel Kinnaman, Shantel VanSanten, Jodi Balfour, Sonya Walger, Krys Marshall, Cynthy Wu, Casey Johnson, Coral Peña i Wrenn Schmidt. Sarah Jones (Tracy) oraz Michael Dorman (Gordo) nie pojawią się w nowym sezonie, ale do obsady dołączył Edi Gathegi ("Czarna lista"), który zagra charyzmatycznego wizjonera Deva Ayesa. 

Twórcą serialu Apple TV+ jest Ronald D. Moore ("Battlestar Galactica", "Outlander"), a Matt Wolpert ("Fargo", "The Umbrella Academy") i Ben Nedivi ("Fargo", "The Umbrella Academy") są jego showrunnerami.

For All Mankind sezon 3 – premiera 10 czerwca na Apple TV+

REKLAMA