Zobaczcie zwiastun 2. sezonu "Stworzonej do miłości". Co czeka Hazel i czy w końcu uwolni się od Byrona?

"Stworzona do miłości" (Fot. HBO Max)

Już w tym miesiącu obejrzymy 2. sezon szalonego miksu komedii romantycznej z "Black Mirror". "Stworzona do miłości" powraca – zobaczcie zwiastun nowych odcinków.

"Stworzona do miłości" powraca z 2. sezonem, który wystartuje 28 kwietnia na HBO Max w USA i dzień później w Polsce. Serial, który powstał na podstawie książki autorstwa Alissy Nutting, opowiada o miliarderze z branży technologicznej Byronie Gogolu (Billy Magnussen), który eksperymentuje z chipami wszczepianymi do mózgów ludzi – w tym własnej żony, Hazel (Cristin Milioti). Co czeka nas w 2. sezonie?

Stworzona do miłości sezon 2 – zobaczcie zwiastun

Po próbie ucieczki od szalonego męża i ukrywaniu się u swojego ojca Herberta (Ray Romano) oraz jego syntetycznej partnerki Diane, Hazel powróci do The Hub – nowoczesnego pałacu Byrona. W zwiastunie 2. sezonu "Stworzonej do miłości" widzimy, jak Byron szantażuje Hazel chorobą jej ojca i obietnicą jego wyleczenia, zmuszając ją do posłuszeństwa.

Ale kiedy Hazel już się znajdzie w The Hub, zarówno ona, jak i Byron zostaną zniewoleni przez rewolucyjną (i niebezpieczną) nową technologię. Równocześnie przeciwko Byronowi toczone jest śledztwo, które ma ujawnić jego działalność.

Oprócz odtwórców głównych ról w serialu pojawią się także Dan Bakkendahl ("Goldbergowie") jako Herringbone, Noma Dumezweni ("Od nowa") jako Fiffany, Caleb Foote ("Wszystko w porządku") jako Bennett i Sarunas J. Jackson ("Good Trouble", "Niepewne") jako Jay.

2. sezon "Stworzonej do miłości" będzie mieć premierę 28 kwietnia na HBO Max. Co tydzień dostaniemy dwa nowe odcinki, aż do finału, który zapowiedziany został na 19 maja.

Stworzona do miłości – 2. sezon od 29 kwietnia na HBO Max

REKLAMA