W 2. sezonie "Stewardesy" zobaczymy Sharon Stone. Kaley Cuoco opowiada, jak gwiazda ją spoliczkowała

"Stewardesa" (Fot. HBO Max)

Kaley Cuoco została niespodziewanie spoliczkowana przez Sharon Stone na planie 2. sezonu "Stewardesy". Scena znalazła się w serialu, a Kaley Cuoco opowiada o jej kulisach.

"Stewardesa" powraca z 2. sezonem, w którym zobaczymy Cassie (Kaley Cuoco) w Los Angeles. Tytułowa bohaterka ułożyła sobie na nowo życie, przestała pić, znalazła chłopaka, a międzyczasie dorabia jako agentka CIA. W związku ze zbliżającą się premierą nowych odcinków, która odbędzie się w 22 kwietnia na HBO Max Polska, Kaley Cuoco opowiada o kulisach powstawania serialu.

Stewardesa – Sharon Stone spoliczkowała Kaley Cuoco

W 2. sezonie "Stewardesy" do obsady dołączyła gwiazda pierwszej wielkości – Sharon Stone, która matkę Cassie, Lisę Bowden. Relacje między obiema bohaterkami były przez lata trudne (albo wręcz nieistniejące), a Kaley Cuoco zdradziła w rozmowie z TVLine, że jest scena, w której Sharon Stone ją policzkuje. I że została ona całkowicie zaimprowizowana.

– Ten policzek? Nie było go w scenariuszu. To była specjalność Sharon Stone! To nadeszło znikąd, to była [moja] prawdziwa reakcja. Byłam zszokowana i to było dokładnie to, co wykorzystaliśmy. To było szalone doświadczenie i tak właściwie okazało się być idealne do tej sceny.

Pomysł okazał się tak dobry, że wykonano także ponowne ujęcie tej sceny, ale w serialu zobaczymy dokładnie to pierwsze, zaimprowizowane i naturalną reakcję Kaley Cuoco. Nie wiemy, dlaczego Sharon Stone zdecydowała się spontanicznie na spoliczkowanie koleżanki z planu, ale już po zwiastunie widać, że relacje pomiędzy matką i córką w serialu będą bardzo napięte. Pomimo że w zapowiedzi serialu widzimy Sharon Stone tylko przez chwilę, jej bohaterka przestaje się uśmiechać dokładnie w momencie, w którym zauważa Cassie.

Wiemy też, że w 2. sezonie Cassie znowu powróci do "pałacu pamięci", ale tym razem będzie otoczona przez różne wersje samej siebie. Standardowo, będziemy także zmieniać miejsca akcji serialu, tym razem od Berlina aż po Islandię.

Oprócz Sharon Stone do obsady dołączyli m.in. Mo McRae ("Synowie Anarchii"), Callie Hernandez ("Soundtrack"), JJ Soria ("Army Wives"), Cheryl Hines ("Pohamuj entuzjazm") i Margaret Cho ("Drop Dead Diva").

Stewardesa – 2. sezon od 22 kwietnia na HBO Max

REKLAMA