"Hacks" – zapowiedź i data premiery 2. sezonu. Komediantki ruszają w pełną emocji trasę po Ameryce

"Hacks" (Fot. HBO Max)

"Hacks" powróci w maju z 2. sezonem, a zarówno opis jak i zapowiedź sugerują dużo emocji. Zwiedzimy Amerykę i zobaczymy, jak Deborah oraz Ava stawiają czoła światu – i sobie nawzajem.

"Hacks" ("Komediantki") powrócą z 2. sezonem 12 maja, przy czym jest to na razie tylko amerykańska data premiery – polska data na ten moment nie została potwierdzona. Zobaczymy 8 odcinków, które będą pojawiać się na HBO Max co tydzień po dwa na raz. Pokazano także pierwszą zapowiedź tego, co nas czeka.

Hacks sezon 2 – zwiastun serialu HBO Max

W 2. sezonie "Hacks" zobaczymy, jak mroczna relacja mentorska między legendarną komiczką z Las Vegas Deborah Vance (Jean Smart) i jej podopieczną, młodą, uprzywilejowaną autorką komediową Avą (Hannah Einbinder), rozwija się w miarę, jak obie podróżują po kraju, przygotowując nowy stand-up Deborah. Pierwszy teaser to sceny z trasy – bohaterki piją, robią zakupy, a nawet razem zaglądają do śmietnika. A towarzyszy im Mama Cass i "Make Your Own Kind of Music".

W serwisie Entertainment Weekly pojawiły się zdjęcia z serialu wraz z krótkimi opisami ze strony ekipy. Możemy spodziewać się, że ważną rolę w życiu jednej z bohaterek odegra zwiedzanie Wielkiego Kanionu, a w pierwszych odcinkach obie panie wciąż będą się ze sobą sprzeczać (nie spodziewajcie się jednak policzków).

Dodatkowo Avę wciąż będzie zżerać poczucie winy, po tym jak wysłała maila do scenarzystów z LA, w którym opisała detale swojej współpracy z Deborah. "To zacznie się bardzo, bardzo źle" – skomentowała Smart.

– Poczucie winy z pewnością doskwiera Avie przez kilka pierwszych odcinków i myślę, że po pewnym czasie staje się to bardzo widoczne dla Deborah – dodała Einbinder.

Jedna z twórczyń serialu, Lucia Aniello, powiedziała, że to właśnie teraz zobaczymy Deborah w życiowej formie i pewne jest, że bohaterka nie ustanie w działaniach w celu dalszego rozwoju kariery.

– Trud i wysiłek Deborah nigdy się nie kończą. To część geniuszu i szaleństwa Deborah Vance.

Hacks sezon 2 zwiastun kiedy premiera

"Hacks" (Fot. HBO Max)

W serialu ponownie wystąpią m.in. Carl Clemons-Hopkins (Marcus), Jane Adams (Nina), Christopher McDonald (Marthy Ghilan), Kaitlin Olson (DJ), Paul W. Downs (Jimmy), Poppy Liu (Kiki), Rose Abdoo (Josefina), Mark Indelicato (Damien) oraz Meg Stalter (Kayla).

Do obsady w rolach powracających dołączyli Laurie Metcalf ("The Conners"), Ming-Na Wen ("The Book of Boba Fett") i Martha Kelly ("Baskets"). Zobaczymy również gościnny występ Margaret Cho ("Stewardesa"). Twórcami "Hacks" są Lucia Aniello, Paul W. Downs oraz Jen Statsky.

Hacks sezon 2 – premiera 12 maja w USA

REKLAMA