W 3. sezonie "Miłości, śmierci i robotów" powrócą uwielbiani bohaterowie. Mamy zwiastun i datę premiery

"Miłość, śmierć i roboty" (Fot. Netflix)

Netflix zapowiedział datę premiery 3. sezonu serialu "Miłość, śmierć i roboty" w fantastycznym i pomysłowym zwiastunie. Kiedy obejrzymy nowe animacje tej antologii?

Fani animowanej antologii Netfliksa "Miłość, śmierć i roboty" mają na co czekać, bo już za miesiąc pojawi się 3. sezon. Netfix ogłosił datę premiery wraz z pomysłowym i bardzo charakterystycznym dla tej serii zwiastunem.

Miłość, śmierć i roboty sezon 3 – data premiery i zwiastun

3. sezon antologii, połączonej wspólnymi motywami miłości, śmierci i oczywiście robotów, obejrzymy już 20 maja na Netffliksie. Zobaczymy w niej m.in. powrót uroczych robotów z animacji "Trzy roboty", w których chodziły one po apokaliptycznym świecie i próbowały zrozumieć zachowania wymarłych ludzi.

Ich powrót zapowiedział już w rok temu twórca serii i reżyser "Deadpoola" Tim Miller oraz dyrektorka nadzorująca Jennifer Yuh Nelson.

– Niektórzy bohaterowie powrócą. Troje z nich, trzy postacie. Trzy roboty powrócą w sequelu – zapowiadała Jennifer Yuh Nelson (via CBR).

Za scenariusz kontynuacji tej animacji odpowiada scenarzysta pierwszego filmu o trzech robotach, John Scalzi. Jak podkreślał Tim Miller:

– Czerpaliśmy przyjemność z pracy [ze Scalzim], a te historie były tak popularne... Nie wiem, czy istnieją dokładne dane o popularności, ale "Nieśmiertelna sztuka", "Trzy roboty" i "Świadek" regularnie znajdują się na listach ulubionych odcinków, a "Trzy roboty" są po prostu cholernie zabawne.

Na chwilę obecną nic więcej nie wiadomo o nadchodzącym sezonie – poza faktem, że jak zawsze będzie to antologia, pełna oddzielnych historii i prowadzona w różnych stylach animacji.

Miłość, śmierć i roboty sezon 3 – premiera 20 maja na Netfliksie

REKLAMA