Czy Fez z "Różowych lat 70." pojawi się w "That '90s Show"? Wilmer Valderrama o spin-offie Netfliksa

"Różowe lata 70." (Fot. 20th Century Fox)

Czy uroczy Fez z "Różowych lat 70." mógłby pojawić się w spin-offie Netfliksa? Wcielający się w niego aktor Wilmer Valderrama zdradza, czy chciałby powrócić do swojej dawnej roli.

Trwają prace nad spin-offem "Różowych lat 70.". Wiadomo, że w serialu Netfliksa, zatytułowanym "That '90s Show", powrócić mają Kurtwood Smith i Debra Jo Rupp w rolach Reda i Kitty Formanów. Jakiś czas temu Topher Grace (Eric) wypowiedział się ciepło o produkcji, sugerując, że chętnie by wrócił. A co o tym myśli jego kolega z planu, Wilmer Valderrama?

That '90s Show – czy Fez pojawi się w spin-offie?

O ewentualny powrót do serialu Valderrama został zapytany podczas wywiadu z serwisem TV Insider. Serialowy Fez nie ukrywał, że chętnie powróciłby do roli, ale na przeszkodzie może stać jego napięty harmonogram.

– Obecnie jestem dość zajęty, ale bardzo ich wspieram. Kibicuję im. Życzę im wszystkiego najlepszego. A jeżeli czas będzie odpowiedni, nigdy nie powiem "nie".

Jeżeli "That '90s Show" się powiedzie, szanse na pojawienie się Feza gościnnie w którymś z odcinków wydają się dość obiecujące. Warto jednak pamiętać, że aktor obecnie zajęty jest dwoma projektami naraz – pracuje na planie serialu "NCIS" oraz nowej wersji "Zorro" telewizji ABC, gdzie wciela się w tytułową rolę.

Różowe lata 70 czy Fez pojawi się w spin-offie Netfliksa

"Różowe lata 70." (Fot. FOX)

Akcja nowego serialu ze świata "Różowych lat 70." rozpocznie się w wakacje 1995 roku, kiedy to Leia Forman – córka Erica i Donny (Laura Prepon) – przyjeżdża do Wisconsin odwiedzić swoich dziadków. Dziewczyna zaprzyjaźni się z nowym pokoleniem dzieciaków z Point Place.

W głównej roli w "That '90s Show" wystąpi Callie Haverda ("Shut Eye"). Jej nowych znajomych zagrają Ashley Aufderheide ("Emergence"), Mace Coronel ("Colin w czerni i bieli"), Maxwell Acee Donovan ("Gabby Duran & The Unsittables"), Reyn Doi ("Side Hustle") i Sam Morelos.

Za sterami "That '90s Show" stanęli Bonnie Turner i Terry Turner, czyli autorzy oryginału, którzy produkują i piszą serial wraz ze swoją córką Lindsey Turner. Showrunnerem spin-offu jest Gregg Mettler, który również współtworzył oryginał. Spin-off ma na razie zamówienie na 10 odcinków. Na chwilę obecną nie znana jest data premiery serialu.

REKLAMA