Amazon przedstawił nowe postacie z "Władcy Pierścieni: Pierścieni władzy". A fani znów rozczarowani – czemu?

"Władca Pierścieni" (Fot. Amazon)

Amazon Prime Video udostępnił dwa zdjęcia, przedstawiające nowych bohaterów serialu "Władca Pierścieni: Pierścienie władzy". Fani "Władcy Pierścieni" mają mieszane uczucia.

Amazon Prime Video podzielił się z widzami kolejnymi zdjęciami z serialu "Władca Pierścieni: Pierścienie władzy". Pomimo że do premiery serialu zostało jeszcze trochę czasu, fani w komentarzach na Instagramie nie kryją swojego sceptycyzmu.

Władca Pierścieni: Pierścienie władzy – poznajcie Theo i Bronwyn

Po pierwszej serii zdjęć z serialu możemy zobaczyć dwa kolejne. Widzimy na nich dwójkę bohaterów: Theo, którego gra początkujący aktor Tyroe Muhafidin ("Caravan"), oraz Bronwyn graną przez Nazanin Boniadi ("Homeland"). Na chwilę obecną Amazon nie ujawnił żadnych szczegółów na temat tych postaci.

Jednak fani już nie kryją swojego niezadowolenia. "Kiedy robisz cosplay Aragorna i twój miecz się złamał"; "Theo to zdecydowanie nie jest imię ze Śródziemia"; Theo? I Bronwyn? Lepiej, żeby te imiona należały do aktorów, a nie postaci w serialu" – to tylko niektóre ze złośliwych komentarzy pod zdjęciami.

Akcja "Władcy Pierścieni: Pierścieni władzy" rozgrywać się będzie w Drugiej Erze Śródziemia, tysiące lat przed wydarzeniami z "Hobbita" i "Władcy Pierścieni". Serial ma nas zabrać do czasów, kiedy tworzyły się potęgi, królestwa wzrastały w chwale i upadały, pojawiali się nietypowi bohaterowie, a największy złoczyńca, jakiego stworzył Tolkien, groził, że pogrąży cały świat w mroku. Fabuła rozpocznie się w czasach względnego pokoju i będzie śledzić losy grupy postaci znanych i nowych.

Poza wspomnianym Tyroe Muhafidin i Nazanin Boniadi, w obsadzie serialu znajdują się: Robert Aramayo ("Gra o tron"), Morfydd Clark ("Mroczne materie"), Joseph Mawle (Benjen z "Gry o tron"), Maxim Baldry ("Rok za rokiem") i Markella Kavenagh ("Piknik pod Wiszącą Skałą"), a także Cynthia Addai-Robinson, Owain Arthur, Ismael Cruz Córdova, Charles Edwards, Trystan Gravelle, Sir Lenny Henry, Ema Horvath, Sophia Nomvete, Lloyd Owen, Megan Richards, Dylan Smith, Charlie Vickers, Leon Wadham, Benjamin Walker, Daniel Weyman i Sara Zwangobani

Produkcję prowadzą J.D. Payne i Patrick McKay. Pierwsze odcinki wyreżyserował J.A. Bayona ("Jurassic World: Upadłe królestwo", "Sierociniec"), a za kolejne odpowiada Wayne Yip ("Preacher", "Doktor Who").

Władca Pierścieni: Pierścienie władzy – premiera 2 września na Amazonie

REKLAMA