Aaron Paul nie ukrywa swojej radości z występu w "Better Call Saul". Aktor mówi, że będziemy zachwyceni

"Breaking Bad" (Fot. AMC)

Rozpoczęła się emisja finałowego sezonu "Better Call Saul". Twórcy zdradzili, że zobaczymy Waltera i Jessego, a Aaron Paul nie ukrywa, że jest podekscytowany powrotem do roli.

"Better Call Saul" to spin-off "Breaking Bad", dlatego przez lata nie brakowało pytań o to, czy w serialu pojawią się Walter i Jesse. Widzowie musieli czekać do finałowego sezonu – przed premierą ujawniono, że zobaczymy Bryana Cranstona i Aarona Paula. Drugi z aktorów właśnie odniósł się do pojawienia się w serialu.

Better Call Saul – Aaron Paul o powrocie do roli

Aaron Paul grał Jessego przez pięć sezonów z "Breaking Bad", a potem powrócił w poświęconym tej postaci filmie "El Camino". W rozmowie z The Hollywood Reporter podkreślił, że jest niesamowicie podekscytowany możliwością zagrania w "Better Call Saul". Cieszy go również to, że występ wyszedł na jaw już teraz i nie musi dłużej tego ukrywać.

– Miło jest móc mówić o tym otwarcie. Jestem podekscytowany. Myślę, że fani "Breaking Bad" i "Better Call Saul" mogli się tego spodziewać. Widzieli, jak rodzina "Breaking Bad" powoli pojawia się w "Better Call Saul", więc myślę, że byłoby dziwne, gdyby Walt i Jesse nie pojawili się w serialu. Jestem więc podekscytowany, że nam się to udało i w jaki sposób [to się udało]. Myślę, że ludzie będą tym zachwyceni.

better call saul sezon 6 jesse aaron paul

"El Camino: Film Breaking Bad" (Fot. Netflix)

Paul powiedział także, że początkowo miał pewne obawy dotyczące pojawienia się w serialu Waltera i Jessego – ale twórcy serialu, Peter GouldVince Gilligan, stanęli na wysokości zadania. Powrót Jessego i Walta wciąż ma nas zaskoczyć, choć już wiemy, że będzie miał miejsce.

– Będąc szczerym, jestem takim fanem "Better Call Saul", że początkowo po prostu tego nie widziałem – jak zamierzają to zrobić. Ale oczywiście, zostawmy to Vince'owi, Peterowi i reszcie scenarzystów, a oni wymyślą idealny sposób.

Peter Gould zdradził, że powrót znanych nam bohaterów to nie jedyna niespodzianka i finałowy sezon nas zaskoczy. Bob Odenkirk z kolei podkreślił, że 6. sezon będzie "krwawy, bolesny i tragiczny".

Na Netfliksie dostępne są pierwsze dwa odcinki finałowej serii "Better Call Saul", a całość ma liczyć 13 odcinków, które zobaczymy w dwóch częściach. Amerykańska premiera drugiej części planowana jest na 11 lipca. Tutaj znajdziecie naszą recenzję premierowych odcinków finałowego sezonu "Better Call Saul".

Better Call Saul sezon 6 – nowe odcinki we wtorki na Netfliksie

REKLAMA