Co czeka Nate'a w 3. sezonie "Euforii"? Jacob Elordi mówi, jakiej sceny wolałby więcej w serialu nie zagrać

"Euforia" (Fot. HBO)

Jacob Elordi zdradza, jakie ma małe marzenie związane z Nate'em w 3. sezonie. Gwiazda "Euforii" nie ukrywa, że całkowicie wierzy w wizję twórcy serialu, Sama Levinsona.

Pomimo że wokół serialu "Euforia" pojawiło się kilka nieoczekiwanych skandali, jak skargi na trudne warunki pracy czy doniesienia o konflikcie pomiędzy Barbie Ferreirą (Kat) i twórcą, Samem Levinsonem, aktorzy trzymają wspólny front i cieszą się na wieść o 3. sezonie. Jacob Elordi wyjawił, czego chce dla swojego bohatera i jakiego zakończenia serialu oczekuje.

Euforia sezon 3 – czego Jacob Elordi chce dla Nate'a?

Jacob Elordi w rozmowie z serwisem Deadline skomentował zakończenie 2. sezonu. Czemu zadzwonienie na policję i doniesienie na swojego ojca (Eric Dane) było tak znaczące dla Nate'a?

– Myślę, że on może być u kresu wytrzymałości i to jego [sposób] na zmierzenie się ze swoim demonem, a nawet bogiem. To jest ostatnia rzecz, jaką może zrobić.

Aktor nie zdradził nic, jeżeli chodzi o to, co czeka Nate'a w 3. sezonie "Euforii", ale powiedział, jakiej sceny wolałby już nigdy nie zagrać w serialu.

– Mam tylko nadzieję, że może już więcej nie będę iść w ciszy przez szkolny korytarz. Starzeję się.

Jacob Elordi pokłada także bardzo duże zaufanie w wizję Sama Levinsona. Nie umie przewidzieć tego, co się stanie, ale wierzy, że serial zmierza w dobrym kierunku.

– Nie wiem, on [Nate] jest tak nieprzewidywalny i Sam [Levinson] jest nieprzewidywalny, więc będę szczęśliwy, w jakimkolwiek kierunku to nie pójdzie. Ufam Samowi, on jest trochę jak szalony geniusz, więc gdziekolwiek on to zabierze, z przyjemnością podążę za nim.

Z kolei w rozmowie z Variety 24-letni aktor przyznał, że chciałby zobaczyć, jak Nate dorasta, bo robi się już za stary na szkołę średnią. Zapewnił jednak, że ufa, iż Sam Levinson będzie wiedział, kiedy serial zakończyć.

– Ciężko się patrzy, jak seriale giną w zapomnieniu, ale Sam jest genialny i myślę, że on wie, jak długo [ten serial] może pozostać prawdziwy... Bezwzględnie ufam temu człowiekowi.

Wiemy, że "Euforia" powróci z 3. sezonem, ale na obecną chwilę obecną nie podano informacji, kiedy ekipa wejdzie ponownie na plan.

Euforia jest dostępna na platformie HBO Max

REKLAMA