Deborah i Ava przeżywają przygodę życia w zwiastunie 2. sezonu "Hacks". Zobaczcie, co czeka komediantki

"Hacks" (Fot, HBO Max)

Podróż po całym kraju  i istny rollercoaster emocji. W sieci pojawił się pełen zwiastun 2. sezonu "Hacks" i wszystko wskazuje na to, że Deborah i Avę czekają interesujące przygody.

Już w maju "Hacks" ("Komediantki") powróci z 2. sezonem – premierowe odcinki zawitają w USA na HBO Max 12 maja. Na ten moment nie ma potwierdzonej polskiej daty, ale możecie zobaczyć zwiastun.

Hacks sezon 2 – zwiastun serial z Jean Smart

"Wiem, że mój występ był do bani. W tej trasie chodzi o powrót do podstaw" – obwieszcza Deborah (Jean Smart) na samym początku. Zwiastun prezentuje przebitki z miejsc, które komediantka odwiedzi wraz ze swoją podopieczną – młodą autorką komediową Avą (Hannah Einbinder). Luksusowy autobus, Wielki Kanion, Deborah z piłą łańcuchową (czyżby dowiedziała się prawdy o tym, co zrobiła Ava?), a to wszystko i jeszcze więcej w akompaniamencie "White Flag" od Joseph.

Jak zdradziła obsada, początek sezonu ma być trudny dla obu bohaterek. Avę będzie dręczyć poczucie winy w związku z mailem do scenarzystów z Los Angeles, w którym opisała detale swojej współpracy z Deborah – a także strach przed tym, co zrobi jej szefowa, kiedy się dowie.

W 2. sezonie nie zabraknie nowych twarzy – w rolach powracających zobaczymy m.in. Laurie Metcalf ("The Conners") jako menadżerkę trasy o ksywce "Trawka", Ming-Na Wen ("The Book of Boba Fett") i Marthę Kelly ("Baskets"). Z kolei Margaret Cho ("Stewardesa") ma pojawić się w serialu gościnnie.

W "Hacks" ponownie wystąpią Carl Clemons-Hopkins (Marcus), Jane Adams (Nina), Christopher McDonald (Marthy Ghilan), Kaitlin Olson (DJ), Paul W. Downs (Jimmy), Poppy Liu (Kiki), Rose Abdoo (Josefina), Mark Indelicato (Damien) oraz Meg Stalter (Kayla). Twórcami są Lucia Aniello, Paul W. Downs oraz Jen Statsky.

Hacks sezon 2 – premiera 12 maja w USA

hacks sezon 2 zwiastun

REKLAMA